Bruņotais cukurvates tirgotājs aizturēts tā dēvētajā "Maskačkā" Rīgā.

Rīgā arestēts bruņots, piedzēries, uz trotuāra aizmidzis cukurvates tirgotājs 19

Ziņas
2016. gada 9. jūnijā 15:34
Kārtības sargi Rīgā, Lielā Kalna ielā, aizturējuši piedzērušos un bruņotu cukurvates tirgotāju, kurš bija aizmidzis uz trotuāra blakus motorizētam trīsritenim, informēja Rīgas Pašvaldības policijā.

Otrdien,7.jūnijā, kārtības sargi devās uz izsaukumu Lielajā Kalna ielā, kur kāds iereibis vīrietis uz ielas aizmidzis blakus savam motorizētajam velosipēdam. Ierodoties notikuma vietā, vīrietis pamodināts, taču viņš nespēja patstāvīgi pārvietoties un atbildēt uz jautājumiem. Blakus vīrietim atradās motorizēts trīsritenis ar piekabi cukurvates tirgošanai. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri, apskatot vīrieti, konstatēja, ka hospitalizācija nav nepieciešama.

Vīrietis pēc atžirgšanas policijas darbiniekiem vaļsirdīgi atzinās, ka jau kādu laiciņu nelikumīgi tirgo cukurvati Pļavnieku apkaimē. Pēc vīrieša atzīšanās atsavināti pārkāpuma izdarīšanas rīki un sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par tirdzniecības noteikumu pārkāpšanu.

Turpinot pārbaudi, pie vīrieša pamanīts šaujamierocim līdzīgs priekšmets. Apskatot ieroci, konstatēts, ka ierocis ir pielādēts. Bruņotais cukurvates tirgotājs aizturēts un nogādāts Valsts policijas iecirknī tālākai lietvedības nodrošināšanai.

Jāpiebilst, ka par šo cukurvates tirgotāju iedzīvotāji jau iepriekš bija sūdzējušies, taču policistiem pēc sūdzībām, apsekojot iedzīvotāju norādītās teritorijas, nebija izdevies tirgotāju sastapt.

BNS/Foto: Rīgas Pašvaldības policija/Facebook
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Dzīvnieku mocītājs Kalētu fermā turpina mērdēt lopus 36
  • Policija atradusi 9 gadus veco Artūru, kurš vakarā nepārnāca mājās 13
  • Pēc terorakta Londonā šī sieviete lakatā kritusi nežēlastībā 35