Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Kompilācija, kurai dots tik smeldzīgs nosaukums, būs Jura Simanoviča otrais solo albums.

Juris no "Bērnības Milicijas" iedziedājis albumu "Kā samierināties ar savu nenozīmību"

Kultūra
2016. gada 9. jūnijā 22:07 2016. gada 9. jūnijā 22:07
Grupas "Bērnības Milicija" līdera Jura Simanoviča otrais solo albums "Kā samierināties ar savu nenozīmību" klajā nāks 16.jūnijā, informēja mūziķa pārstāvji.

Atšķirībā no albuma "Riperogrāfija", kas izdots pirms četriem gadiem, jaunajā materiālā mūziķis arvien vairāk un brīvāk eksperimentē ar instrumentu dažādību, ielaižot skanējumā vides trokšņus un elektroniskās skaņas. Arīdzan dziesmu teksti ir kļuvuši tiešāki un drosmīgāki. Lai arī albuma nosaukums rada asociācijas ar samierināšanos, tematiski tas aizvien ir dumpinieciskuma pilns. Jaunā albuma materiāls, izņemot dažas dziesmas, sarakstīts un ierakstīts laika posmā no 2014.gada līdz 2015.gada nogalei Rīgā un Vigo, Spānijā.

"Kā samierināties ar savu nenozīmību" būs pieejams klausītājiem CD un digitālā formātā interneta vietnē "https://jurissimanovics.bandcamp.com", bet uz septembra beigās plānots izdot albumu arī vinila plates formātā. Par albuma dizainu gādājis arhitekts un scenogrāfs Ivars Veinbergs.

Albuma prezentācija Rīgā, kultūras telpā "Autentika", notiks 16.jūnijā plkst.21. Koncertā Simanovičs uzstāsies kopā ar saviem līdzgaitniekiem un domubiedriem Kārli Heimrātu un Staņislavu Kuļikovu no grupas "Nē" un grupas "Mazie Smirdīgie Kociņi" dalībnieku Valdi Jauģieti. Pasākuma apmeklējums būs par maksu.

Simanovičs Latvijas pagrīdes mūzikā ir aktīvs vairāk nekā desmit gadus. Kaut arī viņš galvenokārt ir zināms kā grupas "Bērnības Milicija" līderis un solo mūziķis, Simanovičs ir arī spēlējis ģitāru, bungas un dziedājis tādās grupās un projektos kā "Divi Pieminekļi", "Telekoma", "Mūc", "Mazie Smirdīgie Kociņi", "Ēnu Kaleidoskops", "Nepilngadīgā Anna" un "Them Lemons".

Simanovičs arī komponējis mūziku vairākām teātra izrādēm - Martas Elīnas Martinsones iestudētajām "Asins Kāzām" 2015.gadā un kompānijas "Agulla de Marear" izrādei "Tal y como vinimos", kas 2015.gada pavasarī uzvesta Vigo, Spānijā.

BNS/Foto: Ekrānuzņēmums no video

Citi šobrīd lasa

Vienas dienas laikā Valteram Frīdenbergam saziedo 85 tūkstošus eiro
Šorīt 55 gadu vecumā no smadzeņu vēža miris slavenais operdziedātājs Hvorostovskis 14
Caur atslēgas caurumu: ieskats Baltkrievijas ciemos, kur 21. gadsimts nav lielā cieņā
Pievienot komentāru