Šīs nedēļas salnas vietām nokodušas kartupeļus, lauka gurķus un tomātus, kā arī kabačus un ķirbjus.

Salnas nedēļas sākumā varētu būt pēdējās 3

Ziņas
2016. gada 12. jūnijā 10:38
Naktī uz pirmdienu daudzviet Latvijā, naktī uz otrdienu galvenokārt Vidzemē gaidāmas salnas, kas varētu būt pēdējās pavasara salnas šajā gadā, prognozē "Global Forecast System".

Naktī uz pirmdienu būs maz mākoņu, pūtīs lēns vējš, Kurzemē un Zemgalē iestāsies bezvējš. Dažviet veidosies migla. Gaisa temperatūra pazemināsies līdz +1..+6 grādiem, vietām Kurzemē līdz nulle grādiem, pretvēja piekrastē līdz +7..+10 grādiem. Zāles augstumā temperatūra noslīdēs par 1-8 grādiem zemāk.

Naktī uz otrdienu no valsts dienvidrietumiem gaidāma mākoņu daudzuma palielināšanās, līdz ar to salna prognozēta galvenokārt Vidzemē, arī Latgales un Kurzemes ziemeļos, kur būs mazāk mākoņu. Divu metru augstumā gaisa temperatūra pazemināsies līdz +1..+10 grādiem.

Turpmākajās naktīs valsts lielākajā daļā gaisa temperatūra saglabāsies virs +10 grādiem. Dienās gaiss iesils virs +20 grādiem, nedēļas otrajā pusē vietām, galvenokārt austrumu novados, termometra stabiņš var pakāpties arī nedaudz virs +25 grādiem. Sākot ar trešdienu, brīžiem gaidāms lietus un pērkona negaiss.

Jau ziņots, ka šīs nedēļas salnas vietām nokodušas kartupeļus, lauka gurķus un tomātus, kā arī kabačus un ķirbjus. Kartupeļu lauki vietām cietuši lielās platībās.

BNS/Foto: LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Divus mēnešus vecam bērnam zilumi un lauztas ribas. Tēvs esot pārāk cieši apskāvis 48
  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 18
  • Lietuvietis Ēvalds izkrāpj 100 miljonus ASV dolāru, savās shēmās izmantojot arī Latviju 2