Ogrē, Mālkalnes prospektā, pa kādas mājas ceturtā stāva logu izkrita un nositās divus gadus vecs puisēns. Viņš bija atstāts sava 11 gadus vecā brāļa uzraudzībā, jo vecāki strādāja.

Nelaime Ogrē: pa 4.stāva logu izkrīt un mirst mazulis, kuru pieskatīja 11 gadus vecais brālis 48

Ziņas
2016. gada 15. jūnijā 06:15
No kādas daudzdzīvokļu mājas Ogrē, Mālkalnes prospektā, ceturtā stāva loga pirmdien priekšpusdienā izkrita divus gadus vecs bērns. Puika no gūtajām traumām mira ātrās palīdzības mašīnā. Viņu mājās uzraudzīja tikai 11 gadus vecais brālītis.

Pirmdien, 13. jūnijā, pirms pulksten 11.00 Mālkalnes prospektā no kāda daudzdzīvokļu nama ceturtā stāva loga izkrita bērns. Traģēdijas vietā ieradās visi iespējamie operatīvās palīdzības dienesti – ātrā palīdzība, valsts un pašvaldības policija, apsardzes darbinieki, bet viņiem puisēnu neizdevās glābt. Bērns mira ātrās palīdzības automašīnā.

Kaimiņi pēc notikušā ir šokā, vēsta LNT raidījums „Degpunktā”. Ģimene, kurā notika nelaime, dzīvojusi trūcīgi, taču noteikti nav bijusi nelabvēlīga. Vecāki par bērniem rūpējušies.

Nelaimes brīdī puisēna vecāki bija darbā un viņi mazo bija atstājuši 11 gadus vecā brāļa uzraudzībā. Tiek vēstīts, ka divgadnieks pa atvērto logu sākumā izmetis vairākus priekšmetus, bet tad izvēlies pats, gūstot smagas traumas, kas vairs nebija savienojamas ar dzīvību.

Ogres policijā norādīja, ka vecāki šajā situācijā pārkāpuši likumu – divgadnieku uzticot vecākajam brālim. Likums pieļauj, ka vecākie brāļi un māsas bērnus var pieskatīt no 13 gadu vecuma. Lai izvairītos no šādām nelaimēm, likumsargi iesaka vecākiem savas atvases uzticēt pieskatīt nevis nepieaugušiem brāļiem un māsām, bet gan vecvecākiem, draugiem vai kaimiņiem. Bērni, pat neko ļaunu negribēdami, var ko palaist garām. Diemžēl vienā nelaimīgā reizē neuzmanība var beigties arī ar traģēdiju.

Sīkāk par traģēdiju Ogrē skatieties videosižetā.

Traģēdija Ogrē
Kasjauns.lv/Foto: ogrenet.lv, ekrānuzņēmums no video/Video: LNT „Degpunktā”

Noteikti izlasi

  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 16
  • Tokijā noslēdzas gada grandiozākā motociklu izstāde 0
  • Firma meklē cilvēku neticamai vakancei: jāceļo, jānakšņo luksusa mājās, par to saņemot 9000 eiro 4