Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Nomināciju uzvarētājiem tiks dota iespēja piedalīties Ghetto Games festivālā, kas risināsies no 29. - 30. jūlijam Ventspilī, kurā sacentīsies labākie no labākajiem.

Aicina uz vasaras lielākajām ielu deju sacensībām Grīziņkalnā

Kultūra
2016. gada 15. jūnijā 14:54 2016. gada 15. jūnijā 14:54
30. jūnijā Grīziņkalna skeitparkā norisināsies, iespējams, lielākās ielu deju sacensības Baltijā, kurās deju soļu meistarībā sacentīsies pārstāvji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Pasākums norisinās jau ceturto reizi, un tas gūst aizvien plašāku atzinību gan no Latvijas ielu deju pārstāvjiem, gan kļūst atpazīstams visā Baltijā.

Pasākuma laikā dalībnieki sacentīsies par tituliem hip hop iesācēju, hip hop pro un popping kategorijās. Sacensības norisināsies formātā viens pret viens – noteikta laika posmā uz skatuves atrodas divi nejauši izlozēti dalībnieki, un pēc dejas žūrija nekavējoties nobalso, kurš ir uzvarētājs. Šāds formāts sacensības padara dinamiskākas un azartiskākas ne vien pašiem dalībniekiem, bet arī skatītājiem. Dalībniekus vērtēs starptautiska žūrija – dejotājs Just Debout no Vācijas, kurš ir čempions neskaitāmās pasaules līmeņa ielu deju sacensībās, WDC Japan, Cercle Underground un dejošanas megazvaigzne – Franky Dee, kā arī viens no labākajiem Krievijas ielu dejotājiem Twist.

Nomināciju uzvarētājiem tiks dota iespēja piedalīties Ghetto Games festivālā, kas risināsies no 29. - 30. jūlijam Ventspilī, kurā sacentīsies labākie no labākajiem.

Pasākuma galvenie organizatori ir Ghetto Dance, kas izveidojuši vienu no lielākajā ielu deju studijām Baltijā – Ghetto Dance Academy.

Sacensību sākums 14:00, bet finālistu cīņas risināsies ap 19:00.

Bezmaksas ieeja!

Reģistrācija līdz 27.06.Ghetto Dance Academy Facebook lapā .

 

Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

"Piedod man, Latvija!" ... Mēs aizbraucām, bet noteikti atgriezīsimies
Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 10
Trīs reemigrējušās ģimenes pastāsta par savām problēmām pēc atgriešanās Latvijā 93
Pievienot komentāru