Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Vīrietim celta apsūdzība par cietsirdīgu un vardarbīgu apiešanos ar saviem mazgadīgajiem audžubērniem.

Par pusaudzes izvarošanu audžutēvam piespriež brīvības atņemšanu uz 11 gadiem 24

112
2016. gada 17. jūnijā 13:58 2016. gada 17. jūnijā 13:58
Jēkabpils rajona tiesa kādam vīrietim par pusaugu audžumeitas izvarošanu, kā arī cietsirdīgu un vardarbīgu apiešanos ar saviem mazgadīgajiem audžubērniem piespriedusi brīvības atņemšanu uz 11 gadiem un probācijas uzraudzību uz diviem gadiem un sešiem mēnešiem, informē tiesā.

Tāpat tiesa lēmusi, ka vīrietim būs jāmaksā morālās kompensācijas 14 000 eiro apmērā cietušajām personām. 1260 eiro viņam būs jāmaksā valsts labā, kas izmaksājami cietušajai un novirzāmi procesuālajiem izdevumiem.

Vīrietim kā drošības līdzeklis saglabāts apcietinājums.

Pilnais spriedums šajā lietā būs pieejams 1.jūlijā, un to varēs pārsūdzēt desmit dienu laikā.

Lieta Jēkabpils rajona tiesai nodota 2015.gada 30.novembrī. Lietā kāds vīrietis saukts pie kriminālatbildības par sešpadsmit gadu vecumu nesasniegušas un bezpalīdzības stāvoklī esošas audžumeitas vairākkārtēju izvarošanu un dzimumtieksmes apmierināšanu pretdabiskā veidā, kā arī cietsirdīgu un vardarbīgu apiešanos ar savu audžumeitu.

Tāpat vīrietim celta apsūdzība par cietsirdīgu un vardarbīgu apiešanos ar saviem mazgadīgajiem audžubērniem, regulāri rīkojot konfliktus ar bērnu māti, lietojot nepiedienīgus vārdus, pazemojošus izteicienus, izsakot draudus, kā arī demonstrējot fizisku vardarbību. Vīrietis apsūdzēts arī par viegla miesas bojājuma tīšu nodarīšanu minēto bērnu mātei.

BNS / Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Valsts svētku balles un uguņošana, mākslas skandāli Dailes teātrī un Rīga atkal staro: ko darīt 18., 19. un 20. novembrī? 4
Atklāta jauna Zemes līdziniece 11
VIDEO: Nenotīrīta ceļa dēļ Krievijā izceļas iespaidīga masveida avārija 20
Skatīt visus komentārus