Vīrietim celta apsūdzība par cietsirdīgu un vardarbīgu apiešanos ar saviem mazgadīgajiem audžubērniem.

Par pusaudzes izvarošanu audžutēvam piespriež brīvības atņemšanu uz 11 gadiem 24

Ziņas
2016. gada 17. jūnijā 13:58
Jēkabpils rajona tiesa kādam vīrietim par pusaugu audžumeitas izvarošanu, kā arī cietsirdīgu un vardarbīgu apiešanos ar saviem mazgadīgajiem audžubērniem piespriedusi brīvības atņemšanu uz 11 gadiem un probācijas uzraudzību uz diviem gadiem un sešiem mēnešiem, informē tiesā.

Tāpat tiesa lēmusi, ka vīrietim būs jāmaksā morālās kompensācijas 14 000 eiro apmērā cietušajām personām. 1260 eiro viņam būs jāmaksā valsts labā, kas izmaksājami cietušajai un novirzāmi procesuālajiem izdevumiem.

Vīrietim kā drošības līdzeklis saglabāts apcietinājums.

Pilnais spriedums šajā lietā būs pieejams 1.jūlijā, un to varēs pārsūdzēt desmit dienu laikā.

Lieta Jēkabpils rajona tiesai nodota 2015.gada 30.novembrī. Lietā kāds vīrietis saukts pie kriminālatbildības par sešpadsmit gadu vecumu nesasniegušas un bezpalīdzības stāvoklī esošas audžumeitas vairākkārtēju izvarošanu un dzimumtieksmes apmierināšanu pretdabiskā veidā, kā arī cietsirdīgu un vardarbīgu apiešanos ar savu audžumeitu.

Tāpat vīrietim celta apsūdzība par cietsirdīgu un vardarbīgu apiešanos ar saviem mazgadīgajiem audžubērniem, regulāri rīkojot konfliktus ar bērnu māti, lietojot nepiedienīgus vārdus, pazemojošus izteicienus, izsakot draudus, kā arī demonstrējot fizisku vardarbību. Vīrietis apsūdzēts arī par viegla miesas bojājuma tīšu nodarīšanu minēto bērnu mātei.

BNS / Foto: Shutterstock
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Vai latvieši ir tumsoņas? Tīmeklī populārs kļūst stāsts par sikhu tūrista baiso pieredzi Rīgā 174
  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 28
  • Egidija ģimene apšauta miegā. Puisis vainu noliedz: mājās bijis, bet neko neatceras 8