Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Jūrmalā notiks pirmais Krāsu skrējiens Latvijā 3

Novadu ziņas
2016. gada 17. jūnijā 15:47 2016. gada 17. jūnijā 15:47
2.jūlijā Jūrmalā, Kauguros, pirmo reizi Latvijā notiks Krāsu skrējiens, kurā dalībniekiem 5km distances laikā būs iespēja piedzīvot krāsu festivāla sajūtas. Krāsu skrējiens ir unikāls un populārs visā pasaulē – katru gadu tas norisinās vairāk kā 33 pasaules valstīs, šogad arī Jūrmalā, Latvijā. Paralēli Krāsu skrējienam būs iespēja piedalīties arī pusmaratona distancē, ko īpaši izstrādājusi Latvijas garo distanču skrējēja Anita Kažemāka.

Krāsu skrējiena distancē var piedalīties ikviens interesents bez vecuma ierobežojuma, ļaujoties krāsu priekam un izbaudot īstu festivāla atmosfēru, ko nodrošinās muzikāls pavadījums no Samba De Riga bundziniekiem un Latvijā zināmiem DJ.

Jūrmalas Krāsu skrējiens norisināsies Jūrmalas pusmaratona ietvaros, un kopumā šajā sporta pasākumā būs četras distances - Turkish Airlines pusmaratona jeb 21 kilometru distance, Inbox.lv 10 kilometru distance, kā arī Jūrmalas Krāsu skrējiena 5 kilometru skriešanas/nūjošanas distance un Lego 500 metru līdz viena kilometra distance bērniem līdz 12 gadu vecumam. Krāsas tiks izmantotas tikai 5km Krāsu skrējiena distancē.Krāsu skrējiena starts būs Kauguros. Distanci var veikt skrienot, nūjojot, dejojot vai vienkārši pastaigājoties, izbaudot festivāla atmosfēru. Distancē būs pieci krāsu punkti katrā kilometrā, kur darbinieku komanda nobērs dalībniekus ar krāsām, katrā posmā citu – jūras zilā, vasaras dzeltenā, spilgti oranžā un Baltijas maratoni rozā krāsā. Distancē tiek izmantota licencēta pārtikas krāsviela, kas ir 100% dabīga un nekaitīga gan apkārtējai videi, gan cilvēkiem. Vēlamais Jūrmalas krāsu skrējiena dresscode – balts apģērbs un saulesbrilles. Visos piecos krāsu skrējiena punktos dalībniekus iemūžinās fotogrāfi, un fotogrāfijas būs pieejamas pēc sacensībām. Distances finišā būs pieejama tīrīšanas zona.

“Domājot par aktīvā dzīvesveida daudzveidīgu piedāvājumu kūrortpilsētā, šogad Jūrmalas iedzīvotājiem un viesiem esam sarūpējuši daudzus augsta līmeņa aktīvās atpūtas un sporta pasākumus jebkurai sportiskajai gaumei. To starpā arī pirmo reizi Latvijā visā pasaulē tik populāro Krāsu skrējienu, kas šoreiz norisināsies nevis pilsētas centrālajā daļā, bet Kauguros..Tas būs spilgts un emocijām bagāts pasākums ikvienam aktīvā dzīvesveida piekritējam – laipni aicināti piedalīties un pavadīt veselīgu un priecīgu dienu Jūrmalā!” saka Gatis Truksnis, Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs.

Kaspars Tupiņš, Baltijas Maratoni sezonas organizators: “Jūrmalas krāsu skrējiens būs unikāla distance Baltijas maratonu pasākumu vēsturē, nekas tamlīdzīgs līdz šim nav bijis. Esam radījuši brīnišķīgu iespēju šajā distancē kopā piedalīties dažāda vecuma aktīva dzīvesveida entuziastiem – piedalīties var ikviens  - ģimenes, radi, draugi un kolēģi. Turklāt šajā distancē nav obligāti jāskrien, var iet, soļot, dejot, nūjot  vai kā citādi radoši izpausties. Esmu pārliecināts, ka krāsu prieks un festivāla atmosfēra sniegs patiesu dzīvesprieku un īstu enerģijas lādiņu ikvienam Jūrmalas krāsu skrējiena apmeklētājam.”

Krāsu skrējiena distance būs 5 km gara, tajā nav vecuma ierobežojumu.

Iepriekš reģistrēties Jūrmalas krāsu skrējiena sacensībām, iepazīties ar trasēm un nolikumu var līdz 29.jūnijam mājas lapā: www.baltijasmaratoni.lv. Reģistrējoties līdz 30. jūnijam, dalības maksa Turkish Airlines distancē ir 15 EUR, 10km distancē 9 EUR, bet Jūrmalas Krāsu skrējienā 8 EUR. Bērniem līdz 12 gadu vecumam, reģistrējoties dalībai LEGO bērnu distancēs pirms sacensībām mājas lapā, dalība bez maksas.

Šogad Baltijas maratonu organizēto pasākumu sezonā plānotās sacensības Jūrmalā:

• Jūrmalas velomaratons 5.jūnijā • Jūrmalas Krāsu skrējiens 2.jūlijā • Jūrmalas skrituļslidošanas festivāls un Latvijas čempionāts 13.augustā • Jūrmalas MTB velomaratons 8.oktobrī • Jūrmalas Ziemassvētku orientēšanās rudens / ziemas periodā

Visi dalībnieki, kas būs reģistrējušies un finišējuši vismaz trijos no sezonas pasākumiem, arī šogad piedalīsies NISSAN PULSAR izlozē no Skandi Motors, kā arī būs iespēja laimēt jaunu Cervélo šosejas riteni no veikala Sportlife. Svinīgā izloze notiks gada pēdējās sacensībās.

Iepazīties ar Baltijas maratoni plānotajiem 2016. gada sezonas tautas sporta pasākumiem, noteikumiem, dalības maksu un distanču maršrutiem, kā arī reģistrēties dalībai var elektroniski mājas lapā www.baltijasmaratoni.lv

Jūrmalas Krāsu skrējienu organizē Baltijasmaratoni.lv sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi. Distanču sponsori “Turkish Airlines", "Skandi Motors", ‘’EVIAN’’ un „Lego”. Atbalstītāji "GARMIN", "Hotel Jūrmala SPA", „Cēsu Alus”, „DION”, „Nissan”, „Global Fitness”, „Lukoil”, „Jacobs Creek”, „Evelo Store”, „Royal Casino SPA&Hotel”, „Baltic Taxi”, „Sportlife”, „Cervelo”.


Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Par iebraukšanu Ogrē turpmāk varētu būt jāmaksā 109
"Tas bija traki..." Norvēģus izbiedē un arī sajūsmina iespaidīga dabas parādība 3
Rīga atkal staro! Šodien sākas spožākais festivāls 2
Pievienot komentāru