Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas autoceļiem kopumā reģistrēti 57 satiksmes negadījumi, 11 avārijās cietuši 14 cilvēki, vienā ir bojāgājušais.

Cēsīs kokā ietriecas automašīna ar dzērušiem pasažieriem 3

Ziņas
2016. gada 19. jūnijā 18:05
Vakar Cēsīs kokā ietriekusies automašīna ar diviem dzērušiem pasažieriem, bet šoferis pagaidām nav noskaidrots.

Negadījums noticis sestdienas rītā ap plkst.6.20 Egļu ielā. Automašīnai "VW Transporter" ietriecoties kokā, cietis reibumā esoši 1994.gadā un 1997.gadā dzimuši jaunieši. Abus mediķi nogādājuši slimnīcā.

Arī Jūrmalā, uz Ventspils šosejas, kāda automašīna iebraukusi kokā. Šajā gadījumā gan pie "VW Golf" stūres sēdējusi 1980.gadā dzimusi sieviete, kura pirms avārijas nebija lietojusi alkoholu. Pēc negadījuma viņa ar dažādām traumām nogādāta slimnīcā.

Savukārt Garkalnes novadā, autoceļa Baltezers-Saulkalne 1.kilometrā, sadūrusies 1992.gadā dzimuša vīrieša vadīta automašīna "VW Golf" un 1965.gadā dzimuša vīrieša vadīta automašīna "Lancia Voyager" Negadījumā cietis "VW Golf" vadītājs, kurš pēc medicīniskās palīdzības saņemšanas no hospitalizācijas atteicies, kā arī 1934.gadā dzimusi pasažiere, kura ar dažādām traumām nogādāta slimnīcā.

Jau ziņots, ka aizvadītajā diennaktī uz Latvijas autoceļiem kopumā reģistrēti 57 satiksmes negadījumi, 11 avārijās cietuši 14 cilvēki, vienā ir bojāgājušais.

LETA / Foto: Shutterstock
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Ieroču atļaujas izsniedzējs runā publiski: noziegums, par kuru tur aizdomās Egidiju, ir kas nepieredzēts 16
  • Latvietim Andrejam Īrijā piespriež mūža ieslodzījumu. Cietumā sēž arī viņa brālis 49
  • Sieva Francijā pieķer vīru, kūtiņā seksuāli izmantojot savu vistu 8