Kaimiņš skaidroja, ka punkts no jaunā nosaukuma izņemts labskanības labad.

Šodien oficiāli reģistrēta Kaimiņa partija "KPV LV" 27

Ziņas
2016. gada 20. jūnijā 18:50
Šodien oficiāli reģistrēta Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa politiskā partija "KPV LV", liecina partijas mājaslapā publicētā informācija.

Mājaslapā "kampiedervalsts.lv" teikts, ka "10.jūnijā iesniegtie dokumenti Uzņēmumu reģistrā ir vainagojušies rezultātiem - reģistrēta politiskā partija "KPV LV"".

Tuvākajās dienās plānots izveidot partijas bankas kontu, kā arī būs iespēja uzņemt jaunos partijas biedrus, teikts politiskā spēka paziņojumā. "Visiem  jaunuzņemtajiem biedriem būs iespējas veikt iestāšanās maksu un oficiāli slēgt uzņemšanas procedūru. Turklāt atbalstītāji tiks pie ilgi gaidītās iespējas sniegt savu artavu "KPV LV"," norādīts mājaslapā.

Kā ziņots, ar mērķi novērst juridiskos šķēršļus Kaimiņa vadītās partijas reģistrēšanai politisko spēku bija plānots pārdēvēt par "KPV.LV". Tomēr punkts no jaunā nosaukuma izņemts labskanības labad, skaidroja Kaimiņš.

Iepriekš partija kā savu nosaukumu bija izvēlējusies "KPV", taču radās juridiska problēma, lai reģistrētu partiju, jo ar šādu nosaukumu jau ir dibināta sabiedrība ar ierobežotu atbildību.

Šā gada 3.maijā Rīgā, Lielajā ģildē, tika nodibināta pie frakcijām nepiederošā Saeimas deputāta Kaimiņa partija.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Ar vērienu atklāj Rīgas Modes nedēļu 25
  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 22
  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 10