Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Tika piesaistīti arī suņu ķērāji, kuri agresīvi noskaņoto suni tomēr nav spējuši savaldīt.

Bailes un asinspirts Pāvilostas pusē. Suns sakož trīs cilvēkus; dzīvnieku nākas nošaut 26

112
2016. gada 20. jūnijā 19:52 2016. gada 20. jūnijā 19:52
Svētdien Kurzemē trīs pieaugušos sakodušais suns apdraudējis arī bērnus un, speciālistiem nespējot dzīvnieku savaldīt, viņu nācies nošaut.

Jau vēstīts, ka svētdien Kurzemē kādā cilvēku kompānijā, kur atradusies arī sieviete ar suni, ticis lietots alkohols. Iedzeršanas laikā starp klātesošajiem izcēlies konflikts un suns, aizstāvot savu saimnieci, sakodis divus vīriešus, kā arī pašu saimnieci, kura centusies suni apturēt.

Kā informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Daiga Valdmane, šie notikumi risinājušies 19.jūnija pēcpusdienā kādu māju pagalmā Pāvilostas novada Vērgales pagasta Plocē. Brīdī, kad suns ieskrējis mājā, izsaukti glābēji. Notikuma vietā ieradušies policijas darbinieki un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji, kuri no ēkas izglābuši četrus mazgadīgus bērnus.

Tika piesaistīti arī suņu ķērāji, kuri agresīvi noskaņoto suni tomēr nav spējuši savaldīt. Lai novērstu turpmākus draudus cilvēku veselībai un dzīvībai, pieņemts lēmums pret suni pielietot šaujamieroci, dzīvnieku nošaujot, skaidroja Valdmane.

Policija saistībā ar notikušo sākusi kriminālprocesu.

Visi cietušie cilvēki ar smagām traumām nogādāti slimnīcā. Kā pastāstīja Liepājas reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase, 1986.gadā dzimušajam vīrietim bija traumēta labā auss un abu roku apakšdelmi, bet 1953.gadā dzimušajam vīrietim bija nokosta kreisā auss. Abi vīrieši nav vēlējušies stacionēties slimnīcā - viņi ar parakstu apliecinājuši, ka atsakās no tālākas ārstniecības, un devušies prom. Savukārt 1982.gadā dzimusī sieviete, kurai ir saplosīts labās rokas apakšdelms, svētdien pārvesta uz mikroķirurģijas centru Rīgā.

Kā ziņots, vakar mediķi snieguši palīdzību kopumā septiņiem suņu sakostiem cilvēkiem.

LETA/Foto:  Vida Press

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 26
Ātrās palīdzības dienests Austrālijā dalās sirdi plosošā stāstā par pacientes pēdējo vēlēšanos 5
Sociālā šova meitenēm morāla šķīstīšanās sagādā... neaptveramas grūtības 2
Skatīt visus komentārus