Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Policijas darbinieki, pamanot vīrieša darbības, nekavējoties viņu atbrīvoja no paštaisītās džempera cilpas.

Jāņu naktī piedzēries vīrietis policijas iecirknī mēģina pakārties džemperī 7

112
2016. gada 27. jūnijā 19:37 2016. gada 27. jūnijā 19:37
Jāņu naktī iereibis un atslēgas pazaudējis vīrietis mēģinājis pakārties policijas iecirknī, paziņoja Rīgas pašvaldības policijā.

Piektdienas, 24.jūnija, naktī kārtības sargi devās uz izsaukumu Āgenskalnā, kur norisinājās konflikts starp vairākām personām. Ierodoties notikuma vietā, noskaidrots, ka izsaucējs uzvedies agresīvi un lietojis rupjus izteicienus, tālab viņam ar vairāku cilvēku kompāniju radies konflikts. Izrādījās, ka agresīvi noskaņotais vīrietis pārējos kompānijas biedrus vainojis zādzībā, jo viņam bija pazudis maks, telefons un dzīvokļa atslēgas.

Policisti pārbaudīja visus konfliktā iesaistītos, taču pazudušo mantu pie viņiem nebija. Uzreiz pēc tam agresors kārtības sargiem atzinās, ka samelojis un personas viņa mantas nav paņēmušas. Pēc pārrunām nepatiesi apsūdzētā draugu kompānija devās savās gaitās, bet policijas darbinieki apsekoja tuvāko apkārtni, taču vīrieša nozaudētās mantas neatrada.

Izsaucējam izskaidrots, ka policijas darbiniekiem būs jādodas uz nākamo izsaukumu. To izdzirdot, iereibušais kungs nolamāja policijas darbiniekus un pieprasīja, lai viņu aiztur, jo bez atslēgām netikšot savās mājās. Kārtības sargi centās vīrietim palīdzēt un piedāvāja viņu nogādāt nakts patversmē, taču viņš rupji atcirta, ka nedošoties ne uz kādu patversmi, jo neesot bezpajumtnieks.

Vīrietis pēc policistu sniegtā atteikuma viņu aizturēt ar varu centās iekļūt operatīvajā transportlīdzeklī, bet tas viņam neizdevās. Ar vīrieti tika veiktas pārrunas par vispārpieņemtajām uzvedības normām, taču viņš kategoriski atteicās klausīties un nostājās operatīvā transportlīdzekļa priekšā, uzlika rokas uz motora pārsega un kliedza, lai viņu aiztur. Ņemot vērā vīrieša uzvedību, viņš tika aizturēts un nogādāts dežūrdaļā, kur sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu.

Vīrietis ievietots pagaidu turēšanas telpā, kur viņš dauzīja restes un lamājās ar necenzētiem vārdiem. Pēc tam viņš novilka džemperi, uztaisīja cilpu un to aplika sev ap kaklu. Policijas darbinieki, pamanot vīrieša darbības, nekavējoties viņu atbrīvoja no paštaisītās cilpas. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri vīrieti hospitalizēja.

BNS/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Kārdinājums, no kura nespēj atturēties pat Holivudas skaistules. Diemžēl... 5
Atklāta jauna Zemes līdziniece 14
Skatīt visus komentārus