Kučinskis pēc koalīcijas padomes sanāksmes pauda cerību, ka citas valstis nesekos Lielbritānijas piemēram.

Kučinskis cer, ka citas valstis nesekos Lielbritānijas piemēram 12

Politika
2016. gada 27. jūnijā 19:58 2016. gada 27. jūnijā 19:58
Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) šodien pēc koalīcijas padomes sanāksmes pauda cerību, ka citas valstis nesekos Lielbritānijas piemēram, kad šīs valsts iedzīvotāji nobalsoja par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES).

Tāpat viņš norādīja, ka 28. un 29.jūnijā notiekošajā Eiropadomes sanāksmē Latvijai jābūt skaidrai pozīcijai respektēt referendumu un uzsvērt, ka Latvijai ir nozīmīgi saglabāt ļoti labas attiecības ar Lielbritāniju, tostarp sadarbojoties NATO.

Tāpat nepieciešams iegūt skaidrību par to tautiešu, kas dzīvo Lielbritānijā, turpmāko situāciju, norādīja Ministru prezidents. Taujāts par reemigrācijas pasākumu pastiprināšanu, premjerministrs atbildēja, ka pie tā tāpat tiek strādāts, lai sasniegtu plānoto iekšzemes kopprodukta pieaugumu par 5%.

Zināms, ka Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons līdz 1.oktobrim neprasīs sākt pārrunas par Lielbritānijas izstāšanos, norādīja Kučinskis.

Jau ziņots, ka ceturtdien Lielbritānijā notikušajā referendumā 51,9% dalībnieku nobalsojuši par valsts izstāšanos no ES, bet 48,1% - par palikšanu blokā.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Dekora feja Baiba Prindule: "Savā mājā visvairāk es mīlu... gultu"
FOTO: sīvā cīņā noskaidrots pasaulē neglītākais suns šogad 11
Nodokļa parāda dēļ atsavina vienīgo īpašumu. Tikmēr Arniku no Mežaparka tā apmērs dzen šausmās 33
Skatīt visus komentārus