Kučinskis pēc koalīcijas padomes sanāksmes pauda cerību, ka citas valstis nesekos Lielbritānijas piemēram.

Kučinskis cer, ka citas valstis nesekos Lielbritānijas piemēram 12

Ziņas
2016. gada 27. jūnijā 19:58
Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) šodien pēc koalīcijas padomes sanāksmes pauda cerību, ka citas valstis nesekos Lielbritānijas piemēram, kad šīs valsts iedzīvotāji nobalsoja par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES).

Tāpat viņš norādīja, ka 28. un 29.jūnijā notiekošajā Eiropadomes sanāksmē Latvijai jābūt skaidrai pozīcijai respektēt referendumu un uzsvērt, ka Latvijai ir nozīmīgi saglabāt ļoti labas attiecības ar Lielbritāniju, tostarp sadarbojoties NATO.

Tāpat nepieciešams iegūt skaidrību par to tautiešu, kas dzīvo Lielbritānijā, turpmāko situāciju, norādīja Ministru prezidents. Taujāts par reemigrācijas pasākumu pastiprināšanu, premjerministrs atbildēja, ka pie tā tāpat tiek strādāts, lai sasniegtu plānoto iekšzemes kopprodukta pieaugumu par 5%.

Zināms, ka Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons līdz 1.oktobrim neprasīs sākt pārrunas par Lielbritānijas izstāšanos, norādīja Kučinskis.

Jau ziņots, ka ceturtdien Lielbritānijā notikušajā referendumā 51,9% dalībnieku nobalsojuši par valsts izstāšanos no ES, bet 48,1% - par palikšanu blokā.

LETA/Foto: Ieva Lūka/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 28
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 51
  • Lietuvas policisti atklāj šokējošā nozieguma detaļas. "Bija pauzes, Egidijs varēja aptvert, ko dara" 16