Grīziņkalna skeitparks.

Grīziņkalnā norisināsies vasaras lielākās ielu deju sacensības 1

Runā Rīga
2016. gada 29. jūnijā 11:25 2016. gada 29. jūnijā 11:25
Ceturtdien, 30. jūnijā, Grīziņkalna skeitparkā norisināsies, iespējams, lielākās ielu deju sacensības Baltijā, kurās deju soļu meistarībā sacentīsies pārstāvji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Pasākums notiks jau ceturto reizi. Sacensību sākums būs plkst. 14.00, bet finālistu cīņas risināsies ap plkst. 19.00. Ieeja ir bez maksas.

Pasākumā dalībnieki sacentīsies par tituliem hip hop iesācēju, hip hop pro un popping kategorijās. Sacensības norisināsies formātā viens pret viens – noteiktā laika posmā uz skatuves atradīsies divi nejauši izlozēti dalībnieki, un pēc dejas žūrija nekavējoties, balsojot noteiks,  kurš ir uzvarētājs. Šāds formāts sacensības padara dinamiskākas un azartiskākas ne vien pašiem dalībniekiem, bet arī skatītājiem. Dalībniekus vērtēs starptautiska žūrija: dejotājs Just Debout no Vācijas, kurš ir čempions neskaitāmās pasaules līmeņa ielu deju sacensībās, „WDC Japan”, „Cercle Underground” un dejošanas megazvaigzne Franky Dee, kā arī viens no labākajiem Krievijas ielu dejotājiem Twist.

Nomināciju uzvarētājiem tiks dota iespēja piedalīties „Ghetto Games” festivālā, kas risināsies no 29. - 30. jūlijam Ventspilī, kurā sacentīsies labākie no labākajiem.

Pasākuma galvenie organizatori ir kustība „Ghetto Dance”, kas izveidojusi vienu no lielākajām ielu deju studijām Baltijā – „Ghetto Dance Academy”.

Regīna Zommere/Foto: Ekrānuzņēmums no video Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Citi šobrīd lasa

Rīgā piekautais lietuviešu žurnālists Edvards: "Neziņot policijai ieteica vietējie" 37
Tā bija Porziņģa vaina! Atklājas patiesība, kā no “Knicks” tika izmests leģendārais Fils Džeksons 8
Krievu tūristi turku viesnīcā zog tualetes papīru 32
Pievienot komentāru