Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Kāds Latvijas valstspiederīgais otrdien notikušajā teroraktā Stambulas lidostā guvis vieglus miesas bojājumus.

Stambulas lidostas teroraktā cietis arī Latvijas valstspiederīgais 12

112
2016. gada 30. jūnijā 11:49 2016. gada 30. jūnijā 11:49
Kāds Latvijas valstspiederīgais otrdien notikušajā teroraktā Stambulas lidostā guvis vieglus miesas bojājumus, informē apdrošināšanas sabiedrība "Balta".

"Balta" saņēmusi atlīdzības pieteikumu no Latvijas valstspiederīgā, kurš guvis vieglus miesas bojājumus otrdien notikušajā teroraktā Stambulas lidostā. Apdrošinātājs jau sazinājies ar cietušo un sniedzis nepieciešamo atbalstu. Sīkāku informāciju par cietušā gūtajiem miesas bojājumiem apdrošinātājs nesniedz konfidencialitātes apsvērumu dēļ. Pēc "Baltas" sākotnējās informācijas, cietušais nav vērsies medicīnas iestādē.

Šī atlīdzības izmaksa būs pirmā, kas saistīta ar terorisma riska segumu, ko "Balta" piedāvā iekļaut ceļojumu apdrošināšanas polisēs kopš šī gada aprīļa.

"Izprotot globālo nedrošības sajūtu un terorisma draudus ceļotājiem, ko diemžēl atkārtoti apliecina arī notikumi Turcijā, kopš aprīļa "Balta" ceļojumu apdrošināšanas polisēs piedāvā iekļaut arī terorisma riska segumu. No pēdējo mēnešu pieredzes varam secināt, ka arī ceļotgribētājiem šis aspekts ir ļoti nozīmīgs – arvien vairāk klientu interesējas par terorisma riska apdrošināšanu, un četru mēnešu laikā esam izsnieguši 17 095 ceļojumu apdrošināšanas polises, kurās iekļauts šis risks," norāda uzņēmuma valdes loceklis un atlīdzību direktors Ingus Savickis.

Ārlietu ministrijas preses sekretārs vēstnieks Raimonds Jansons aģentūrai LETA sacīja, ka ministrijas rīcībā nav informācijas par Stambulas lidostā notikušā terorakta laikā cietušajiem Latvijas valsts piederīgajiem.

Kā ziņots, otrdien vakarā notikušajā teroraktā bojā gājuši 42 cilvēki, bet ievainoti vēl 230, vēsta ziņu aģentūra "Anadolu". Turcijas amatpersonas terorakta sarīkošanā vaino džihādistu grupējumu "Islāma valsts".

Īsi pirms otrdienas vakarā notikušajiem asiņainajiem sprādzieniem Stambulā, Ataturka lidostā, tur piezemējusies lidmašīna no Rīgas. Teroraktos Stambulas Ataturka lidostā Latvijas iedzīvotāji nav cietuši, iepriekš informēja Ārlietu ministrijā.

 

LETA/Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

Skarbā romantika Abavas pakalnos. Ciemos pie Latvijas lielākajiem vīndariem Mārtiņa un Lienes Barkāniem
Akvelīna Līvmane: "Vienmēr atgādinu sev, ka šajā pasaulē esmu radīta tikai vienā eksemplārā"
Prominences, sportisti, inteliģence... Kas šogad apmeklēja svinīgo svētku koncertu? 37
Skatīt visus komentārus