Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

No 1.jūlija ar Rīdzinieka karti B, C un D zonās varēs saņemt 20% atlaidi

Runā Rīga
2016. gada 30. jūnijā 18:25 2016. gada 30. jūnijā 18:25
No 1.jūlija “Rīgas satiksmes” apsaimniekotajās autostāvvietās, norēķinoties ar Rīdzinieka karti, B, C un D zonās varēs saņemt 20% atlaidi, elektroautomobiļus varēs novietot bez maksas, autostāvvietās Vecāķos tiks ieviesta D zona, kā arī būs jaunas autostāvvietas Maskavas ielā un Turgeņeva ielā pie Spīķeriem.

Turpmāk elektroautomobiļus, kuriem uzstādīta atbilstoša valsts reģistrācijas numura zīme, varēs novietot “Rīgas satiksmes” apsaimniekotajās autostāvvietās bez maksas, izņemot apakšzemes autostāvvietā K.Valdemāra ielā 5a. Tas attieksies uz pilnīgi visām zonām, un šim pakalpojumam nebūs laika ierobežojuma.

No 1.jūlija Vecāķu teritorijā esošās maksas autostāvvietas, kurās līdz šim bija V zona, tiks ieviesta D zona. Attiecīgi maksa par autostāvvietas izmantošanu pirmajā stundā būs 1,00 eiro, savukārt par katru nākamo – 1,50 eiro. Maksimālā priekšapmaksa par maksas autostāvvietas lietošanu dienā D zonas teritorijā ir 5 eiro.

Autostāvvietas, kas atrodas no 13.janvāra ielas līdz Turgeņeva ielai, turpmāk ietilps B zonā. No 1.jūlija “Rīgas satiksmes” apsaimniekotās autostāvvietas būs arī Maskavas ielā un Turgeņeva ielā pie Spīķeriem, un par to izmantošanu jāveic apmaksa atbilstoši B zonas tarifam.

Un vēl – no 1.jūlija nepersonalizētajiem e-taloniem tiks bloķēta e-maciņa funkcija. Līdz ar to autovadītāji, kuri kā norēķinu veidu par pakalpojumu izmanto nepersonalizēto e-talonu, tiek aicināti vērsties kādā no “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem, lai atgūtu e-maciņā iemaksāto naudu 100% apmērā. Lai taupītu klientu laiku, vizītei var pieteikties arī elektroniski: https://pieteikums.rigassatiksme.lv/TimeSlot/Register Tāpat no 1.jūlija paredzēta jauna kārtība “Iedzīvotāju kartes” izsniegšanā. Proti, ja ielas posmā, kurā ir iedzīvotāja deklarētā dzīves vieta, nav maksas autostāvvietas, “Iedzīvotāja karti” varēs saņemt tā paša vai tuvākā kvartāla ielas posmā attiecīgajā maksas autostāvvietu zonā, kur ierīkota maksas stāvvieta.


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Karlīna Timofejeva / Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

"Piedod man, Latvija!" ... Mēs aizbraucām, bet noteikti atgriezīsimies
Par negodprātīgu komercpraksi vienam Latvijas internetveikalam piespriests pamatīgs sods 6
Trīs reemigrējušās ģimenes pastāsta par savām problēmām pēc atgriešanās Latvijā 22
Pievienot komentāru