Policisti no glābšanas stacijas "Ķīpsala" pamanīja, ka otrpus krastam atrodas vīrietis, kurš sācis slīkt.

Pašvaldības policisti izglābj Daugavā slīkstošu studentu no Turcijas 2

112
2016. gada 30. jūnijā 23:33 2016. gada 30. jūnijā 23:33
Rīgā, Daugavā, vakar pašvaldības policisti izglābuši slīkstošu studentu no Turcijas, paskaidroja Rīgas Pašvaldības policijā.

Policisti no glābšanas stacijas "Ķīpsala" pamanīja, ka otrpus krastam atrodas vīrietis, kurš sācis slīkt. Netālu no viņa atradās trīs vīrieši, kuri piesteidzās pie slīkstošā un kopīgiem spēkiem centās viņu noturēt virs ūdens.

Policijas darbinieki ar motorlaivu devās uz notikuma vietu, slīkstošais vīrietis ar atpūtnieku palīdzību tika ievilkts laivā. Cietušais neorientējās telpā, taču bija pie samaņas un izvēma vairākus litrus ūdens. Kārtības sargi sniedza pirmo medicīnisko palīdzību un normalizēja vīrieša stāvokli, līdz ieradās mediķi.

Pārrunu laikā noskaidrots, ka cietušais ir apmaiņas students no Turcijas. Vīrietis kārtības sargiem atzinās, ka pirms došanās ūdenī izdzēris vienu glāzi alus, taču juties pārliecināts par savām peldēšanas prasmēm. Cietušais pateicās policijas darbiniekiem par sniegto palīdzību. Dažas minūtes vēlāk notikuma vietā ieradās mediķi, kuri cietušo hospitalizēja.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

"Manam draugam teica, ka esot pārāk tumšādains, jābalina āda" – modele Liene Podiņa par augstās modes aizkulisēm
Sprāgstošs putukrējuma trauks nogalina slavenu fitnesa blogeri 11
Palīdziet! Liepājniece Astrīda devās uz veikalu un neatgriezās 14
Pievienot komentāru