Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Policisti no glābšanas stacijas "Ķīpsala" pamanīja, ka otrpus krastam atrodas vīrietis, kurš sācis slīkt.

Pašvaldības policisti izglābj Daugavā slīkstošu studentu no Turcijas 2

112
2016. gada 30. jūnijā 23:33 2016. gada 30. jūnijā 23:33
Rīgā, Daugavā, vakar pašvaldības policisti izglābuši slīkstošu studentu no Turcijas, paskaidroja Rīgas Pašvaldības policijā.

Policisti no glābšanas stacijas "Ķīpsala" pamanīja, ka otrpus krastam atrodas vīrietis, kurš sācis slīkt. Netālu no viņa atradās trīs vīrieši, kuri piesteidzās pie slīkstošā un kopīgiem spēkiem centās viņu noturēt virs ūdens.

Policijas darbinieki ar motorlaivu devās uz notikuma vietu, slīkstošais vīrietis ar atpūtnieku palīdzību tika ievilkts laivā. Cietušais neorientējās telpā, taču bija pie samaņas un izvēma vairākus litrus ūdens. Kārtības sargi sniedza pirmo medicīnisko palīdzību un normalizēja vīrieša stāvokli, līdz ieradās mediķi.

Pārrunu laikā noskaidrots, ka cietušais ir apmaiņas students no Turcijas. Vīrietis kārtības sargiem atzinās, ka pirms došanās ūdenī izdzēris vienu glāzi alus, taču juties pārliecināts par savām peldēšanas prasmēm. Cietušais pateicās policijas darbiniekiem par sniegto palīdzību. Dažas minūtes vēlāk notikuma vietā ieradās mediķi, kuri cietušo hospitalizēja.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Bērniem NAV jāpieskata mazie brāļi vai māsas. Psihoterapeite: "Neuzkraujiet vecākajiem bērniem savus pienākumus!" 69
Pret dzērušo skolnieku, kurš uzbruka policistam, sākts kriminālprocess 68
Rīgas skolas direktore stāsta par piedzērušos pusaudzi, kurš piekāva policistu 27
Pievienot komentāru