Saņemot atteikumu, vīrietis saniknojies un aizdedzinājis dārza mājiņu, kurā tobrīd viņa sieva atradās ar kādu vīrieti.

Vīrietis greizsirdības dēļ aizdedzina dārza mājiņu, kurā viņa sieva ir ar citu vīrieti 7

Ziņas
2016. gada 1. jūlijā 17:11
Lielvārdes novadā kāds greizsirdības mākts vīrietis aizdedzinājis dārza mājiņu, kurā viņa sieva atradusies ar citu vīrieti, informeja Valsts policija.

Likumsargi jūnija beigās saņēma informāciju, ka slimnīcā ar apdegumiem nogādāts vīrietis un sieviete. Policisti uzzināja, ka cietušie apdegumus guvuši Lielvārdes novadā, kad kāds vīrietis aizdedzinājis dārza mājiņu.

Izmeklēšanas laikā likumsargi noskaidroja notikušā apstākļus. Proti, 1969.gadā dzimis vīrietis vēlējies noskaidrot attiecības ar savu sievu. Saņemot atteikumu, vīrietis saniknojies un aizdedzinājis dārza mājiņu, kurā tobrīd viņa sieva atradās ar kādu vīrieti. Saprotot, ka dārza mājiņa deg, abas personas gājušas no tās laukā, taču guvuši apdegumus. Cietušās sievietes vīrs pēc notikušā meties bēgt.

Abas cietušās personas tika nogādātas slimnīcā, savukārt likumsargi noskaidroja iespējamo vainīgo personu un viņu aizturēja. Ceturtdien tiesa aizturētajam piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Par slepkavības, kas izdarīta vairāku personu dzīvībai bīstamā veidā, mēģinājumu ir sākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu 1969.gadā dzimušajam vīrietim var draudēt mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no 10 līdz 20 gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

BNS / Foto: Shutterstock
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 43
  • Internetā publicēta aizdomīga foto dēļ pašvaldības policisti spiesti taisnoties 7
  • Tokijā noslēdzas gada grandiozākā motociklu izstāde 0