Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Saņemot atteikumu, vīrietis saniknojies un aizdedzinājis dārza mājiņu, kurā tobrīd viņa sieva atradās ar kādu vīrieti.

Vīrietis greizsirdības dēļ aizdedzina dārza mājiņu, kurā viņa sieva ir ar citu vīrieti 7

112
2016. gada 1. jūlijā 17:11 2016. gada 1. jūlijā 17:11
Lielvārdes novadā kāds greizsirdības mākts vīrietis aizdedzinājis dārza mājiņu, kurā viņa sieva atradusies ar citu vīrieti, informeja Valsts policija.

Likumsargi jūnija beigās saņēma informāciju, ka slimnīcā ar apdegumiem nogādāts vīrietis un sieviete. Policisti uzzināja, ka cietušie apdegumus guvuši Lielvārdes novadā, kad kāds vīrietis aizdedzinājis dārza mājiņu.

Izmeklēšanas laikā likumsargi noskaidroja notikušā apstākļus. Proti, 1969.gadā dzimis vīrietis vēlējies noskaidrot attiecības ar savu sievu. Saņemot atteikumu, vīrietis saniknojies un aizdedzinājis dārza mājiņu, kurā tobrīd viņa sieva atradās ar kādu vīrieti. Saprotot, ka dārza mājiņa deg, abas personas gājušas no tās laukā, taču guvuši apdegumus. Cietušās sievietes vīrs pēc notikušā meties bēgt.

Abas cietušās personas tika nogādātas slimnīcā, savukārt likumsargi noskaidroja iespējamo vainīgo personu un viņu aizturēja. Ceturtdien tiesa aizturētajam piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Par slepkavības, kas izdarīta vairāku personu dzīvībai bīstamā veidā, mēģinājumu ir sākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu 1969.gadā dzimušajam vīrietim var draudēt mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no 10 līdz 20 gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

BNS / Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

FOTOREPORTĀŽA: Latvijas labākie skatuves mākslinieki ierodas uz “Spēlmaņu nakts” ceremoniju 36
Divi vīrieši Austrālijā 5 dienas, krokodilu ielenkti, pavada uz auto jumta 6
Ar vēzi slimais Valters Frīdenbergs tagad gaida ziņu no Berlīnes
Skatīt visus komentārus