Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
No 11. līdz 16. jūlijam Jūrmalā norisināsies Jūrmalas festivāls ar grandiozu koncertu sēriju Dzintaru koncertzālē, ko papildinās Salsas nakts Dzintaru pludmalē un starptautisks “Ghetto Basket” turnīrs.

Jūlija vidū Jūrmalā Jomas ielas svētki, Ghetto Basket, Salsas nakts pludmalē 1

Novadu ziņas
2016. gada 1. jūlijā 17:57 2016. gada 1. jūlijā 17:57
No 11. līdz 16. jūlijam Jūrmalā norisināsies Jūrmalas festivāls ar grandiozu koncertu sēriju Dzintaru koncertzālē, ko papildinās Salsas nakts Dzintaru pludmalē un starptautisks “Ghetto Basket” turnīrs. Jau septiņpadsmito gadu 16. jūlijā norisināsies Jūrmalas centrālās ielas – Jomas ielas – svētki, kas priecēs ar teātra uzvedumiem, muzikāliem priekšnesumiem, sportiskām aktivitātēm un aizraujošu programmu pašiem mazākajiem.

Mūzikas programma Dzintaru koncertzālē no 11. jūlija līdz 16. jūlijam

Centrālais notikums šajā festivālā būs izcila koncertu sērija Dzintaru koncertzālē, kuras goda mākslinieks Aleksandrs Antoņenko kopā ar Latvijā un pasaulē atzītiem māksliniekiem – Kseniju Sidorovu, Vestardu Šimkusu, Sergeju Nakarjakovu, Alisi Zinovjevu, Egilu Siliņu, Intaru Busuli, Liepājas Simfonisko orķestri un daudziem citiem sniegs neaizmirstamu vasaras muzikālo piedzīvojumu. Festivāla programmā iekļauta arī gruzīnu etnodžeza grupas “Egari” koncerts un Brodvejas mūziklu zelta izlase.

Biļetes www.bilesuserviss.lv

Aleksandrs Antoņenko.
Brodvejas mūzikls.

Salsas nakts Dzintaru pludmalē 15. jūlijā

15. jūlijā Dzintaru pludmales smiltīs notiks pirmā Salsas nakts Jūrmalā. Karstasinīgos salsas dejas soļus būs iespēja izdejot Latīņamerikas grupas „Mercadonegro” pavadībā, kurā apvienojušies vienpadsmit mūziķi. Karstasinīgos mūzikas ritmus uz skatuves turpinās latviešu mūziķu trio “3Live Project” – dīdžejs DJ [Ex] da Bass, trompetes virtuozs Normunds Piesis un perkusionists Einārs Latiševs. Pasākuma laikā būs iespēja vērot bārmeņu šovu “Martandi”, krāšņu brazīliešu deju šovu “Brazilian Queens”, kā arī uguns mistērijas šovu “Athar”.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Latīņamerikas grupas "Mercadonegro".

Jomas ielas svētki un “Ghetto Basket” 16. jūlijā

Jau septiņpadsmito gadu norisināsies Jūrmalas centrālās ielas Jomas ielas svētki. Visas dienas garumā Majoru stāvlaukumā norisināsies starptautisks basketbola “Ghetto Basket” turnīrs, kurā piedalīsies 60 komandas no Igaunijas, Lietuvas, Slovākijas, Itālijas, Polijas, Spānijas un Čehijas.

Uz Jomas ielas skatuves uzstāsies igauņu komponists un ģitārists Argo Vals, grupas “Gain Fast” un “Riga Reggae”. Apmeklētājiem būs iespēja vērot vairākus uzvedumus: “Goda teātra” izrādi “Viss par vīriešiem”, literāru  uzvedumu ”Trejdeviņi saules ceļi” un Raimondas Vazdikas veidoto muzikālo izrādi “Dzejnieki. Nakts. Bohēma”, kurā skanēs skaistākās komponistu M. Brauna, R. Paula, I. Kalniņa,V. Pūces dziesmas.

Turaidas ielā uzstāsies pūtēju kvintets “5-atā” ar izklaidējošu mūziku – regtaimi, diksilendi, kino mūzika un Raimonda Paula kompozīcijas.

Visas dienas garumā Majoru stāvlaukumā norisināsies starptautisks basketbola “Ghetto Basket” turnīrs.

Paši mazākie svētku apmeklētāji Horna dārzā varēs rotaļāties un doties dejās kopā ar drosmīgo Kapteini un viltīgo Jūras Laupītāju no Jūrmalas Teātra, izdziedāt dziesmas 30 pasaules valodās koncertā “Apkārt zemeslodei”, baudīt muzikālo pasaku “Mājas pele, lauku pele” un interaktīvo izrādi “Lielie sportisti”. Ar priekšnesumiem priecēs Jūrmalas Kultūras centra BG deju studija. Darbosies radošās darbnīcas un tirdziņš.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Paši mazākie svētku apmeklētāji Horna dārzā varēs rotaļāties un doties dejās kopā ar drosmīgo Kapteini un viltīgo Jūras Laupītāju no Jūrmalas Teātra.


Regīna Zommere/Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Moderni un ar latviskiem elementiem! Prezentēts, kā Latvijas sportisti izskatīsies olimpiskajās spēlēs 40
Britu zinātnieki atklājuši, kāds alkohols jālieto, lai tu sajustos pievilcīgs 3
Pievilcīga blondīne kaila dodas iepirkties lielveikalā, bet neviens tam pat nepievērš uzmanību 7
Pievienot komentāru