Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Bērnus sastapa policisti Čaka un Artilērijas ielu apkaimē. Zēna pastāstītais atklāj dramatisko situāciju - bērnu māte spiesta strādāt naktīs, lai bērnus uzturētu.

Mātes nebija mājās, gājis pie tēva - desmitgadīgs zēns ar zīdaini rokās naktī atrasts Ziedoņdārzā 87

112
2016. gada 4. jūlijā 16:10 2016. gada 4. jūlijā 16:10
Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki nakts laikā uz ielas sastapuši desmit gadus vecu zēnu ar zīdaini rokās, informēja RPP.

Sestdienas, 2.jūlija, naktī pie pašvaldības darbiniekiem patrulēšanas laikā pienāca kāds jaunietis, kurš kārtības sargiem pastāstīja, ka Aleksandra Čaka un Artilērijas ielas krustojumā pamanījis mazgadīgu zēnu, kurš rokās nesa zīdaini.

Policijas darbinieki nekavējoties devās uz notikuma vietu, kur aculiecinieka sniegtā informācija apstiprinājās. Desmit gadus vecais zēns policistiem pastāstīja, ka pamodies un konstatējis, ka mājās neviena nav un sabijies, pēc kā nolēmis paņemt mazo brāli un doties pie tēva. Puika nosauca tēva dzīvesvietas adresi, taču pārbaudot abu zēnu personas datus, noskaidrots, ka bērnu tēvs nav reģistrēts.

Kārtības sargi devās uz bērnu norādīto adresi, kur sastapts iespējamais bērnu tēvs. Vīrietis sazinājās ar bērnu māti, kura pēc neilga laika ieradās notikuma vietā. Sieviete paskaidroja, ka bērnus audzina viena, tādēļ, cenšoties viņus nodrošināt, viņa strādājot papildu slodzi. Bērnu māte pastāstīja, ka nolikusi bērnus gulēt, taču saņēmusi zvanu no darba vietas ar lūgumu nekavējoties ierasties darba vietā. Sieviete baidījusies, ka neierašanās gadījumā būtu pazaudējusi darbu.

Pēc pāris stundām bērnu māte atgriezusies mājās un konstatējusi, ka bērni ir pazuduši, un pēc tam saņēmusi zvanu no bērnu tēva. Sieviete ar bērniem nogādāta dzīvesvietā.

Abu bērnu vizuālais izskats neliecināja par iespējamiem aprūpes pienākumu pārkāpumiem. Informācija par notikušo nodota Bāriņtiesai izvērtēšanai.

BNS/Foto: Evija Trifanova/LETA

Citi šobrīd lasa

Tur sapņo nokļūt ikviens vīrietis! Ieskats “Victoria's Secret” modeļu ģērbtuvēs 15
Skolēni Krievijas pilsētā Oimjakonā -50 grādos iet uz skolu, jo mājās var palikt tikai no -52 15
Ātrās palīdzības dienests Austrālijā dalās sirdi plosošā stāstā par pacientes pēdējo vēlēšanos
Skatīt visus komentārus