Aizturēta arī iespējamā nozieguma plānotāja. Pēc pašreizējām ziņām, sieviete slepkavību izplānojusi, jo vīrietis kādreiz esot viņu apvainojis.

Pēc drausmīgās slepkavības Daugavgrīvas ielā policija aiztur 4 cilvēkus 21

Ziņas
2016. gada 5. jūlijā 11:46
Sestdien, 2. jūlijā, Valsts policijas Rīgas reģiona kriminālpolicisti sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kurzemes iecirkņa kriminālpolicistiem aizdomās par sevišķi cietsirdīgu slepkavību aizturēja četras personas, tostarp iespējamo nozieguma organizatori, portālu Kasjauns.lv informē Valsts policijā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par slepkavību, ja tā izdarīta ar sevišķu cietsirdību un, ja to izdarījusi personu grupa. Aizturētajiem piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

     Sestdien, 2. jūlijā, ap pulksten 8.00 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde saņēma informāciju, ka Bolderājā, Daugavgrīvas ielā atrodas vīrieša līķis ar acīmredzamiem miesas bojājumiem.

     Notikuma vietā ieradās Rīgas reģiona kriminālpolicisti un Rīgas reģiona pārvaldes Kurzemes iecirkņa kriminālpolicisti, kuri atrada mirušu 40 gadu vecu vīrieti ar sagrieztu kaklu.

     Policisti uzsāka izmeklēšanu un, veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, jau šajā pašā dienā aizdomās par slepkavību aizturēja četras personas – 1968. gadā dzimušu sievieti un 1969., 1977. un 1992. gadā dzimušus vīriešus.

     Divas no aizturētajām personām jau iepriekš sodītas par dažādiem noziegumiem.

     Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka slepkavība izdarīta naktī no 1. uz 2. jūliju. Slepkavības iespējamā organizatore bijusi 1968. gadā dzimusī sieviete, kura upuri pazinusi. Viņa savākusi noziedzīgo grupējumu, un kopā ar līdzdalībniekiem viņu noslepkavojusi.

    Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka sieviete slepkavību izplānojusi, jo vīrietis kādreiz esot viņu apvainojis. Precīzāki notikušā apstākļi un nozieguma motīvi tiek skaidroti izmeklēšanā.

     Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par slepkavību, ja tā izdarīta ar sevišķu cietsirdību un, ja to izdarījusi personu grupa. Par šādu noziegumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

     Svētdien, 3. jūlijā, visiem aizturētajiem piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Karlīna Timofejeva/Foto: Valsts policija (ilustratīvs attēls)
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Slimnīcā blakus palātās piedzimst puika un meitene. Izrādās, viņus kaut kas vieno! 28
  • Kaimiņus Liepājā satrauc, ka mājā skaļi kliedz bērns. Izrādās, puikas dzīve ir ļoti skarba 51
  • No jestrām ballītēm ne miņas - tā dzīvo bagātie, smagi bruņotie un sūrie Kabulas bērni. FOTO 5