Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Dizaina gada balvas rīkošanai atvēlēs 40 tūkstošus eiro

Kultūra
2016. gada 5. jūlijā 22:50 2016. gada 5. jūlijā 22:50
Kultūras ministrija (KM) izsludinājusi konkursu par Dizaina gada balvas rīkošanu, tam paredzot 40 000 eiro, informē radošo industriju portālā "Fold".

Līdz šim gada balvu dizainā organizēja Latvijas Dizaineru savienība, taču, līdz ar valsts finansējuma piešķiršanu šim mērķim, pretendenti šī valsts pārvaldes uzdevuma veikšanai tiek meklēti konkursa kārtībā.

Konkursā var piedalīties privātpersonas, kas darbojas dizaina jomā ne mazāk kā trīs gadus un īstenojušas vismaz divus konkursa uzdevumam līdzvērtīgus projektus kultūras jomā pēdējo trīs gadu laikā.

Uzvarētāja galvenie pienākumi būs nodrošināt Latvijas dizaina produktu un pakalpojumu kvalitātes novērtējuma procesu, organizējot Latvijas Dizaina gada balvas konkursu, kā arī īstenot saturiski un vizuāli augstvērtīgu ikgadēju Latvijas Dizaina gada balvas konkursa nominantu darbu izstādi. Paredzēts, ka konkursa uzvarētājs arī nodrošina informācijas apriti, komunikāciju un publicitāti plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos par procesiem Latvijas dizaina jomā, tostarp par Latvijas Dizaina gada balvas konkursu.

Konkursa uzvarētājs iegūs tiesības organizēt Latvijas Dizaina gada balvas konkursu trīs gadus pēc kārtas.

Pieteikumus konkursā iespējams iesniegt līdz 20.jūlijam.

BNS

Citi šobrīd lasa

Valsts svētku balles un uguņošana, mākslas skandāli Dailes teātrī un Rīga atkal staro: ko darīt 18., 19. un 20. novembrī? 4
Atklāta jauna Zemes līdziniece 11
Māris Olte par 6000 eiro nopircis dzelzceļa staciju 29
Pievienot komentāru