Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Baltijas bundzinieku samitā šogad plānots sapulcināt vairāk nekā 200 bundziniekus.

Rīgā notiks Baltijas bundzinieku samits 3

Runā Rīga
2016. gada 7. jūlijā 19:37 2016. gada 7. jūlijā 19:37
Turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, kad Latvijas bundzinieku samitā vienkopus pulcējās vairāk nekā 100 bundzinieki, arī šogad 10. jūlijā Rīgā „Ghetto Games” skeitparka teritorijā, notiks lielākais bundzinieku festivāls Baltijā – Baltijas bundzinieku samits.

Baltijas bundzinieku samitā šogad plānots sapulcināt vairāk nekā 200 bundziniekus, kas samita laikā sinhroni izpildīs vairākus ritmus un dziesmas. Tas būs īsts muzikāls baudījums ne vien pašiem bundziniekiem, bet arī apmeklētājiem, tādēļ ikviens interesents tiek aicināts jau laikus rezervēt savā kalendārā 10. jūliju, lai bez maksas apmeklētu dalībnieku ziņā lielāko Baltijas bundzinieku saietu. Arī bundziniekiem, gluži tāpat kā apmeklētājiem, pasākums būs pieejams bez dalības maksas. Samitā tiek aicināts piedalīties ikviens, kas spēlē bungas un kam ir pieejams savas bungu komplekts un paklājiņš. Bundzinieki tiek aicināti reģistrēties interneta vietnē: www.drumsummit.lv .

Ārpus kopējā un iespaidīgā samita dalībnieku bungu priekšnesuma, Baltijas bundzinieku samitā būs pieejamas Latvijā un Baltijā zināmu bundzinieku meistarklases, dažādi priekšnesumi, bundzinieku krāmu tirgus un dažādi konkursi, tai skaitā, arī „Bundzinieku rings”.

„Tā būs neaizmirstama svētdiena, kad Grīziņkalns tiks pierībināts bungu skaņām, tādēļ mēs aicinām ne tikai pašus bundziniekus, bet ikvienu interesentu ierasties un radīt vēsturi kopā. Kad vēl būtu iespējams dzirdēt Rīgas centrā sinhroni uzstājoties 200 bundziniekus?” retoriski jautā viens no pasākuma organizatoriem Andžejs Grauds. Viņš aicina ikvienu ritma mīļotāju neatkarīgi no vecuma ierasties „Ghetto gaumes” parka teritorijā Grīziņkalnā 10. jūlijā plkst. 12.00 uz samita atklāšanu, visu dienu pavadīt dažādās aktivitātēs, bet plkst. 18.00 vienoties kopīgajā bundzinieku priekšnesumā.

Pasākuma laikā tiks filmēts arī video.

Iepriekšējā gada Latvijas bundzinieku samita video:
Regīna Zommere/Foto: Ekrānuzņēmums no video Sadarbībā ar Rīgas pašvalvību

Citi šobrīd lasa

Aleksandrs no Ņižņijnovgorodas ar savu neparasto mājdzīvnieku dzen izmisumā kaimiņus 12
Rodions Kurucs pastāsta, kāpēc nespēlēja Latvijas jaunatnes izlasēs un kāpēc pieņems Spānijas sportista pilsonību
ASV sinoptiķi prognozē, kāda būs ziema Eiropā, tostarp Latvijā 9
Pievienot komentāru