16 Foto
Nauris Pikšteins ir notiesāts par smagiem dzimumnoziegumiem pret mazgadīgām meitenēm daudzdzīvokļu namu kāpņutelpās Imantā un Zasulaukā.

25 gadi cietumā esot par bargu - Imantas pedofils Nauris Pikšteins un viņa advokāts pārsūdz spriedumu 110

Ziņas
2016. gada 11. jūlijā 17:17
Advokāts Antons Drēbnieks un viņa aizstāvamais Nauris Pikšteins Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesā pārsūdzējuši spriedumu tā dēvētā Imantas pedofila lietā, ar kuru Pikšteinam piespriesta brīvības atņemšana uz 25 gadiem, pastāstīja Drēbnieks.

Drēbnieks sacīja, ka tas darīts sprieduma bardzības dēļ.

Tāpat Drēbnieks pastāstīja, ka, lai arī Pikšteina radinieces iepriekš pie viņa vērsušās ar dažādiem iebildumiem un gribējušas lietai piesaistīt citu advokātu, pats apsūdzētais vēlmi mainīt advokātu izteicis nav.

Advokāts piebilda, ka viņš bijis ciemos pie Pikšteina uz Rīgas Centrālcietumu. "Viņam tur nekādu problēmu nav. Viņam cietumā ir atsevišķa kamera, un apkārt viņam ir ieslodzītie, kas arīdzan cietumā sēž par seksuāliem nodarījumiem," stāstīja Drēbnieks.

Jau ziņots, ka tā dēvētajam Imantas pedofilam tiesa 22.jūnijā piesprieda brīvības atņemšanu uz 25 gadiem, ar probācijas uzraudzību uz trim gadiem, kā arī lēma par morālo kompensāciju piedziņu septiņu cietušo labā par kopējo summu 67 000 eiro. Prokurors viņam sākotnēji prasījis piespriest 20 gadu ilgu cietumsodu, bet advokāts lūdzis sodu samazināt par trim gadiem.

Drēbnieks aģentūrai BNS iepriekš pauda, ka tiesa, skatot lietu apelācijas kārtībā, Imantas pedofilam sodu varētu samazināt par ne vairāk kā pieciem gadiem.

 

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka pērn augustā policija aizturēja 20 gadus vecu vīrieti par smagiem dzimumnoziegumiem pret mazgadīgām meitenēm daudzdzīvokļu namu kāpņutelpās Imantā un Zasulaukā.

Ar kriminālprocesa ietvaros veiktās ekspertīzes slēdzienu aizdomās turētais vīrietis ir atzīts par pieskaitāmu. Viņš sadarbojies ar izmeklēšanu un sniedzis liecības par izdarītajiem noziegumiem.

Lietā figurē sešas nozieguma epizodes, no kurām vienā bijušas iesaistītas divas mazgadīgas meitenes.

Pikšteins savu vainu atzina un izdarīto nožēloja.

BNS/ Foto: Ieva Lūka/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Vai latvieši ir tumsoņas? Tīmeklī populārs kļūst stāsts par sikhu tūrista baiso pieredzi Rīgā 171
  • Mirusi tautā cienītā onkoloģe Sarmīte Baltkāje 19
  • Egidija ģimene apšauta miegā. Puisis vainu noliedz: mājās bijis, bet neko neatceras 6