Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Organizācijas "Dzīvnieku brīvība" zibakcija par dzīvnieku ciešanu mazināšanu rūpnieciskajā lopkopībā.

Zibakcijā par dzīvnieku ciešanu mazināšanu saliek lielu cūkas bildi. FOTO 27

Sabiedrība
2016. gada 11. jūlijā 19:00 2016. gada 11. jūlijā 19:00
Organizācijas "Dzīvnieku brīvība" zibakcijā par dzīvnieku ciešanu mazināšanu rūpnieciskajā lopkopībā tās dalībnieki šodien Strēlnieku laukumā salikuši lielu cūkas fotogrāfiju.

Blakus cūkai uz fotogrāfijas ir jautājums "Vai domā, ka tas ir nepareizi?". Savukārt, apgriežot fotogrāfiju otrādi, uz balta fona rakstīts aicinājums patērēt mazāk gaļas.

Zibakcijā piedalījās vairāk nekā 40 cilvēku.

Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome (LOSP) norāda, ka lauksaimniecība ir viena no pirmajām nozarēm, kas radusies, lai nodrošinātu cilvēces izdzīvošanu, tāpēc ir utopiski aicināt dzīvnieku izcelsmes produktu patēriņu samazināt, informēja organizācijas pārstāve Krista Garkalne.

Organizācija vienmēr esot pastāvējusi uz nepieciešamību ievērot labturības prasības, tāpēc pauž neizpratni par publiskajā telpā paustajiem apgalvojumiem, kas ir pretēji.

"Ikviena gaļas audzētāja interesēs ir izaudzēt kvalitatīvu un drošu produkciju, kas nav iespējams bez labturības prasību ievērošanas. Ja ar šādu akciju palīdzību mēģina ietekmēt Latvijas tirgu, tad tas norāda uz to, ka palīdzēsim gaļas nozarei nostiprināt pozīcijas citās valstīs, tā negatīvi ietekmējot Latvijas lauksaimniecības izaugsmes un attīstības iespējas, ko mēs nekādā gadījumā nedrīkstam pieļaut," norāda LOSP valdes priekšsēdētājs Edgars Treibergs.

Pasākuma mērķis bija vērst sabiedrības uzmanību uz ikviena cilvēka iespējām mazināt dzīvnieku ciešanas rūpnieciskajā lopkopībā.

 

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Trampa jaunākais dēls sen nebija redzēts publiski, un tagad izrādās, ka viņš jau pāraudzis mammu. FOTO 14
Aleksandrs no Ņižņijnovgorodas ar savu neparasto mājdzīvnieku dzen izmisumā kaimiņus 15
Pasakaini skaista Šveices ciematiņa pašvaldība gatava maksāt 33 tūkstošus tiem, kas tur gribētu dzīvot 15
Skatīt visus komentārus