Vīrieša izelpā fiksētas 4,87 promiles alkohola. Turklāt persona vadījusi transportlīdzekli bez autovadītāja apliecības.

Vīrietis teju 5 promiļu reibumā un bez tiesībām Liepāja izraisa avāriju 6

Ziņas
2016. gada 12. jūlijā 12:23
Liepājā kāds vīrietis izraisījis ceļu satiksmes negadījumu, sēžoties pie stūres 4,87 promiļu reibumā, turklāt bez tiesībām vadīt transportlīdzekli, informēja Valsts policijas (VP) pārstāve Daiga Valdmane.

Pirmdien, 11.jūlijā, plkst.17.15 Liepājā, Ūliha ielā, kāds 1966.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "Audi 80" un izraisīja sadursmi ar automobili "Volvo XC70", kuru vadīja 1973.gadā dzimis vīrietis. Cilvēki negadījumā nav cietuši.

Pārbaudot autovadītājus, konstatēts, ka "Audi" šoferis pie stūres braucis pamatīgā alkohola reibumā. Vīrieša izelpā fiksētas 4,87 promiles alkohola. Turklāt persona vadījusi transportlīdzekli bez autovadītāja apliecības.

Pret iereibušo autovadītāju sākts kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību un ja vadītājs atrodas alkohola ietekmē. Par to var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem un konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

BNS/Foto: Shutterstock
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Traģisku stāstu Rīgā kļūst arvien vairāk: cilvēkus met ārā no pašu dzīvokļiem 59
  • 19 gadus veca "Range Rover" vadītāja pa Jūrmalas šoseju triecas ar 154 km/h 50
  • Purva Intas pēdējā vēlēšanās izpildīta. Viņa apglabāta pie savām mājām. FOTO 13