Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Zēns policistiem sastāstīja, ka vecāki atļāva viņam nakts laikā doties uz biljarda zāli.

9 gadus vecs zēns pēc pulciņa nepārnāk mājās; policija viņu sastop pie biljarda kluba bāra letes

112
11. janvārī 15:09 2017. gada 11. janvārī 15:09
Otrdienas naktī Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka kādā Zolitūdes biljarda klubā atrodas pamatskolas vecuma zēns bez pieaugušo uzraudzības - puika nepārnāca mājās un devās taisnā solī uz klubu.

Rīgas Pašvaldības policijā informē, ka, ierodoties notikuma vietā, pie bāra letes sastapta izklaides vietas darbiniece ar zēnu. Puika policistiem pastāstīja, ka atnācis uz klubu, lai paskatītos, kā tiek spēlēts biljards. Uz jautājumu, vai vecāki zina, ka viņš nakts laikā atnācis uz biljarda klubu, puika apgalvoja, ka abi vecāki viņam to atļāvuši darīt.

Policisti deviņus gadus veco zēnu nogādāja dzīvesvietā, kur viņa māte paskaidroja, ka dēls pēc sporta pulciņa nav atnācis mājās. Sieviete apgalvoja, ka zvanījusi dēlam, bet viņam bijis izslēgts telefons. Pēc tam sieviete ar bērna tēvu apstaigājusi tuvāko apkārtni, bet dēlu tā arī nav atradusi. Sieviete paskaidroja, ka tā esot pirmā reize, kad dēls nakts laikā klaiņojis apkārt un noteikti notikušo pārrunās.

Rīgas domes saistošie noteikumi Nr.80 “Sabiedriskās kārtības noteikumi Rīgā” paredz, ka personām, kas ir jaunākas par 16 gadu vecumu ir aizliegts atrasties sabiedriskās vietās no pulksten 22.00 līdz 7.00 bez vecāku vai viņu aizstājēju klātbūtnes. Par šīs prasības neievērošanu personai, kas pārkāpuma izdarīšanas brīdī sasniegusi 14 gadu vecumu, izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 71 eiro, vai piemēro audzinoša rakstura līdzekļus. 

Ja pārkāpuma izdarīšanas brīdī persona nav sasniegusi 14 gadu vecumu, tad piemēro audzinoša rakstura līdzekļus, kā arī pie likuma paredzētās atbildības sauc personas vecākus vai viņu aizstājējus.

Kasjauns.lv/Foto: EPA/LETA 


Citi šobrīd lasa

FOTOREPORTĀŽA: Latvijas labākie skatuves mākslinieki ierodas uz “Spēlmaņu nakts” ceremoniju 36
Dejoja visi! Aktieri jandalē "Spēlmaņu nakts" ballītē 41
Atrasts Rīgā pazudušais Vadims. Viņš atrodas slimnīcā Ungārijā 7
Pievienot komentāru