Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

No šodienas pieejama "Rīgas svētku 2016" programma

Runā Rīga
2016. gada 14. jūlijā 20:40 2016. gada 14. jūlijā 20:40
No 12. līdz 14. augustam ikviens rīdzinieks un pilsētas viesis aicināts apmeklēt gada lielākos un krāšņākos svētkus Rīgā – Rīgas svētkus, kuru laikā šogad notiks vairāk nekā piecdesmit dažādu pasākumu. Apmeklētāju ērtībām jau no šodienas svētku oficiālajā mājas lapā rigassvetki.lv pieejama programma, kurā lasāma detalizēta informācija par svētku pasākumiem, iespējams iepazīties ar to saturu, norises vietām, laikiem un citu būtisku informāciju. Šī gada jaunums – iespēja veidot katram savu svētku programmu, atzīmējot sev interesējošos pasākumus ar zvaigznīti un veidojot savu favorītu pasākumu sarakstu.

Ikviens aicināts apmeklēt arī mājas lapas sadaļu „konkursi”, kur katru nedēļu organizatori aicina piedalīties dažādos ar svētku tematiku saistītos konkursos un saņemt jaukas balvas no svētku rīkotājiem.

Drīzumā būs pieejamas arī lapas sadaļas angļu un krievu valodā, svētku norišu vietu karte, bet interneta vietnes jaunumu sadaļā aicinām sekot līdzi svētku aktualitātēm. Atgādinām, ka par aktuālajām ziņām var uzzināt arī sociālajos tīklos: www.twitter.com/rigassvetki un www.facebook.com/RigasSvetki.  

„Rīgas svētki” šogad ir veltīti kino tēmai. Svētku tēma izvēlēta, lai atgādinātu par pirmo kinoseansu Rīgā, kas notika pirms 120 gadiem, un paraudzītos uz Rīgu kā kino cienītāju, kino veidotāju un kino rādītāju pilsētu. „Rīgas svētku” programmu iespaido arī tas, ka Rīga šogad atzīmēs 815. jubileju. Aicinām ikvienu piedalīties šajās trīs dienu dzimšanas dienas svinībās!

Atgādinām, ka svētku dienās, 13. un 14. augustā, Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas.

„Rīgas svētkus” piedāvā Rīgas dome sadarbībā ar Rīgas brīvostas pārvaldi un nodibinājumu „Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs”, organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments kopā ar pasākumu veidotājiem – uzņēmumiem un sabiedriskajām organizācijām.

Regīna Zommere/Publicitātes foto Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Citi šobrīd lasa

Izmeklētājiem jaunumi zviedru žurnālistes Kimas Vallas slepkavības lietā 6
Caur atslēgas caurumu: ieskats Baltkrievijas ciemos, kur 21. gadsimts nav lielā cieņā 35
Robežsargi atvainojas Rīgas lidostas pasažieriem par vakar notikušo 10
Pievienot komentāru