Bērns runāja neskaidri, līdz ar to nebija iespējams noskaidrot viņa identitāti.

Kārtības sargi Rīgā nogādājuši mājās nomaldījušos divgadīgu puisēnu 13

Ziņas
2016. gada 18. jūlijā 12:42
Kārtības sargi svētdien nogādājuši mājās puisēnu, kurš viens atradās uz ielas, informē Rīgas pašvaldības policija.

Latgales pārvaldes darbinieki svētdien, 17.jūlijā, devās uz izsaukumu Lomonosova ielā, kur kāda sieviete ievērojusi divus gadus vecu puisēnu, kurš uz ielas atrodas bez vecāku uzraudzības. Ierodoties notikuma vietā, sabiedriskā transporta pieturvietā pamanīta sieviete ar mazu bērnu. Sieviete pastāstīja, ka pamanījusi pa ielu skrienam mazu bērnu  bez pieaugušo uzraudzības, pēc kā viņu apturējusi un izsaukusi policiju, līdz kārtības sargu ierašanās brīdim neviens arī nav meklējis puisēnu. Kundze paskaidroja, ka viņai jāsteidzas un puisēnu nodeva policijas darbiniekiem.

Bērns runāja neskaidri, līdz ar to nebija iespējams noskaidrot viņa identitāti. Apskatot puisēnu, viņš izskatījās vesels un aprūpēts. Kārtības sargi apsekoja tuvāko apkārtni, cenšoties uzmeklēt kādu, kas varētu bērnu atpazīt. Pie kārtības sargiem pienāca kāds garāmgājējs un pastāstīja, ka zinot bērna vecākus un norādīja uz viņu dzīvesvietu. No kāda netālu esoša daudzdzīvokļa nama iznāca vīrietis, kurš paskaidroja, ka ir bērna tēvs un puisēnu vienu bija atstājis slēgtā pagalmā, jo vēlējies aiziet līdz dzīvoklim un paņemt maiņas apģērbu bērnam. Vīrietis atgriežoties domājis, ka bērns spēlē paslēpes.  

Veicot personas datu pārbaudi, noskaidrots, ka bērnam nav oficiāli reģistrēts tēvs. No vīrieša noskaidrota bērna mātes identitāte, kura atradās dzīvoklī un pēc nakts maiņas gulēja. Pēc pamodināšanas sieviete ieradās pakaļ bērnam un apstiprināja, ka vīrietis ir bērna patēvs. Vecāku uzvedība neliecināja par alkoholisko vai citu apreibinošo vielu klātbūtni. Arī bērns ieraugot vecākus bija priecīgs un tos apķēra. Apsekota bērna dzīvesvieta, konstatēts, ka bērnam ir atbilstoši uzturēšanās apstākļi. Puisēns nodots mātei, un par notikušo pieņemta liecība.

BNS / Foto: Rīgas Pašvaldības policija
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Rīgā nosvin pirmizrādi filmai, kuru veidoja četrus gadus! FOTO 6
  • 19 gadus veca "Range Rover" vadītāja pa Jūrmalas šoseju triecas ar 154 km/h 29
  • Divus mēnešus vecam bērnam zilumi un lauztas ribas. Tēvs esot pārāk cieši apskāvis 13