Bolderājiešus samulsinājis vados samudžinājies karogs. Tas sapinies elektrības vados un nevienam nav drosmes pārbaudīt, vai tas ir pirātu vai islāma kaujinieku karogs.

Bolderājā plīvo kaujinieku karogs - pirātu vai "Islāma valsts" teroristu simbols 48

Ziņas
2016. gada 20. jūlijā 05:41
Bolderājā, dārziņu rajonā, jau divas dienas uz elektrības vadiem ir samudžinājies melns karogs ar "Islāma valsts" (DAESH) vai pirātu miroņgalvas simboliem. Vietējos mulsina, kā Bolderājas dārziņu rajonā varēja tikt pacelts Islāma valsts kaujinieku simbols.

Radiožurnālists Aidis Tomsons mikroblogošanas vietnē „Twitter” raksta: „Bolderājā jau otro dienu plīvo Islāma valsts karogs. Šodien vējš jau papluinījis. Drošības policijai vajadzētu reaģēt!”

Tomēr uz samudžinātā karoga skaidri nav redzami simboli, kas apzīmē šahādu – islāma ticības apliecību, ko izmanto DAESH teroristi. Vai arī uz tā attēlots tradicionālais pirātu simbols – miroņgalva uz melna fona?

Drošības policija, apskatot karoga fotoattēlu, Kasjauns.lv teica: „Informējam, ka no šī attēla nevar izdarīt secinājumu, ka tas ir tā saucamās Islāma valsts karogs”.

Vēlāk arī pats Tomsons sarunā ar Kasjauns.lv atzina, ka tas drīzāk nav vis Islāma valsts karogs, bet gan pirātu jūras flanga, jo šahādas vietā tur vairāk šķiet attēlota miroņgalva. Tomēr viens gan esot skaidrs - tā nav veca lupata vai šorti, bet gan karogs. Tomsons bijis viesos pie radiniekiem Bolderājā, kuri viņam arīdzan pastāstījuši par dīvaino karogu, kuru arī viņš devās aplūkot.

Šāds izskatās DAESH karogs ar šahādas simboliem – musulmaņu ticības apliecību.
Kasjauns.lv/Foto: Vida Press, Aidis Tomsons/Twitter

Izlasi

Kā komunistu cenzūra to pieļāva? Viegla erotika un leģendārās "Kaukāza gūsteknes" zeķbikses 29
Kristaps Porziņģis savā stilā: "Atbildi sniegšu augustā! Nu labi, labi - es šovasar spēlēšu izlasē!" 19
Baiss stāsts no Rīgas policistu hronikas: steidz pie maza puikas, kurš dzīvo šausmīgos apstākļos 21
Skatīt visus komentārus