Populārākās Māršala filmas sevišķi patika romantiskām un sentimentālām kino skatītājām.

81 gada vecumā miris Džūlijas Robertsas režisors Māršals 5

Ziņas
2016. gada 20. jūlijā 09:44
ASV kinorežisors un scenārists Gerijs Māršals, kura veiklā pieeja komēdijas un romantikas žanriem radīja tādus kases grāvējus kā “Pretty Woman” un “Runaway Bride”, ir miris 81 gada vecumā.

Māršals nomira otrdien slimnīcā Kalifornijas štata Bērbenkas pilsētā no pneimonijas komplikācijām pēc triekas, paziņoja viņa reklāmaģente Mišela Bega.

Māršals, kurš bija aktrises un režisores Penijas Māršalas brālis, pēc žurnālistikas studiju pabeigšanas Ziemeļrietumu Universitātē strādāja laikrakstā “New York Daily News”, bet konstatēja, ka viņam labāk padodas joku rakstīšana.

Viņš sāka karjeru izklaides jomā sešdesmitajos gados, pārdodot jokus komiķiem, pēc tam rakstīja skečus un 1967.gadā pievērsās kinoscenārijiem, bet turpināja rakstīt scenārijus arī televīzijas šoviem.

Vēlāk Māršals darbojās arī kā režisors, un 1990.gadā uzņemtā filma “Pretty Woman” (“Jaukā sieviete”) viņa režijā ar Džūliju Robertsu un Ričardu Gīru galvenajās lomās kļuva par kases grāvēju. Lieli panākumi bija arī viņa filmai “Runaway Bride” (“Bēgošā līgava”), kas tapa 1999.gadā un kurā atkal bija kopā Robertsa un Gīrs.

Filma "Jaukā sieviete" (pilnā garumā):


BNS/Foto: Ekrānuzņēmumi no video; EPA/LETA

Izlasi

Jaunieši, kuri tautai atrādīja kādas Latvijas skolas pusdienas, paskaidro - ēdiens nav slikts. FOTO
Traģiska avārija Madonas pusē - avarē auto ar iereibušiem jauniešiem 23
Katastrofāls pavērsiens luksusa festivālā Bahamās, uz kuru biļete maksāja tūkstošus. FOTO 6
Skatīt visus komentārus