Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Vīrieši iesituši dzīvokļa saimniecei, sasējuši pensionāri, kā arī aizlīmējuši viņai muti.

Uzdodoties par ūdens skaitītāju pārbaudītājiem, Talsos divi vīrieši sasien un aplaupa pensionāri 13

112
2016. gada 20. jūlijā 14:29 2016. gada 20. jūlijā 14:29
Uzdodoties par ūdens skaitītāju pārbaudītājiem, divi vīrieši Talsos iekļuvuši 71 gada vecas sievietes dzīvoklī, sasējuši sirmgalvi un no dzīvokļa nolaupījuši naudu un dārglietas, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Daiga Valdmane.

19.jūlijā ap plkst.11 Talsos, A.Pumpura ielā, sirmgalve savā dzīvoklī ielaidusi divus vīriešus, kuri uzdevās par ūdens skaitītāju pārbaudītājiem. Tomēr izrādījies, ka personu ierašanās iemesls ir pavisam cits. Vīrieši iesituši dzīvokļa saimniecei, sasējuši pensionāri, kā arī aizlīmējuši viņai muti. Turklāt, lai sieviete nevarētu tik ātri izsaukt palīdzību, vīrieši sasituši arī viņas mobilo telefonu. Aptuveni stundu pēc personu aiziešanas dzīvokļa saimniecei izdevies aizkļūt līdz kaimiņu dzīvoklim un par notikušo informēt policiju. Sieviete ir nogādāta slimnīcā.

Policija par šo gadījumu ir sākusi kriminālprocesu. Vainīgās personas vēl nav aizturētas, tādēļ iedzīvotāji tiek aicināti būt īpaši uzmanīgiem un neielaist savā dzīvoklī svešas personas, nepārbaudot viņu identitāti. Lai pārliecinātos, vai persona ir tiešām tā, par ko uzdodas, vienmēr jālūdz uzrādīt dokumentus un, ja nepieciešams, jāsazinās ar konkrēto iestādi, uzsvēra VP pārstāve.

Manot aizdomīgus cilvēkus savas mājas tuvumā vai kāpņu telpā, iedzīvotāji tiek lūgti nekavējoties informēt policiju, zvanot pa tālruņa numuru 110 vai 63222085 vai arī vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

LETA / Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Ko dara pasaulē slavenākā sabiedrībās dāma, lai iemantotu sapņu figūru? 15
Putins Ļeņina mūmiju salīdzina ar svēto pīšļiem 88
KHL komanda saviem traumētajiem hokejistiem liek deviņas stundas dienā pavadīt nesen degušajā arēnā 1
Skatīt visus komentārus