Kā uzsvēra Ušakovs, ir dots uzstādījums, ka Rīgas pašvaldības portālā nedrīkst parādīties politiķi.

Ušakovs: Ar ievārījuma receptēm Rīgas dome piesaista iedzīvotājus pašvaldības portālam 9

Ziņas
2016. gada 21. jūlijā 08:19
Ar viegla rakstura informāciju Rīgas dome piesaista iedzīvotājus pašvaldības portālam, Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" teica Rīgas mērs Nils Ušakovs (S).

Domes priekšsēdētājs uzsvēra, ka portāla galvenais mērķis ir iedzīvotāju informēšana par satiksmes ierobežojumiem, izmaiņām normatīvos un citām svarīgām aktualitātēm.

Taču, lai piesaistītu cilvēkus portālam, nepieciešama viegla rakstura informācija, tostarp par to, kā pagatavot ievārījumu.

Kā uzsvēra Ušakovs, ir dots uzstādījums, ka Rīgas pašvaldības portālā nedrīkst parādīties politiķi, un tas tiek pildīts.

Jau ziņots, ka jūlija sākumā Rīgas pašvaldības portālā "riga.lv" bija novērojamas publikācijas par zemeņu ievārījuma un kokteiļu pagatavošanu. Latvijas Žurnālistu asociācijas (LŽA) vadītājs Ivo Leitāns pauda viedokli, ka šāda informācijas publicēšana nav pašvaldības portāla funkcija, bet vairāk atbilst speciāli tematiskiem blogiem vai komerciāliem interneta projektiem, tādēļ, pēc Leitāna domām, ir ļoti savdabīgi un neizprotami, kāpēc kaut ko tādu piedāvā pašvaldības portāls.

Leitāns konkrētos gadījumus uzskata par apšaubāmu veidu, kā iztērēti pašvaldības līdzekļi. Lai arī patlaban portālā "riga.lv" šādu materiālu apjoms ir salīdzinoši neliels, tomēr tam ir tendence pieaugt, atzīmēja LŽA vadītājs, piebilstot, ka šādas informācijas parādīšanās pašvaldības portālā arvien vairāk izpludina robežu starp žurnālistiku un žurnālistikas imitāciju, kā arī rada maldīgu priekšstatu par to, ar ko pašvaldības portālam ir jānodarbojas.


LETA / Foto: Zane Bitere/LETA

Izlasi

Sists, vajāts, sodīts jeb - Ko nozīmē būt grafiti māksliniekam Latvijā? 117
Perfektas omletes noslēpums: nekad neizmanto šo vienu sastāvdaļu 12
Liepnieks nostaļģijā publisko savulaik slepenus "Tautas partijas" kampaņas papīrus 30
Skatīt visus komentārus