Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Kopumā vakar Latvijā Valsts policija reģistrējusi 89 avārijas.

Avārijās Latvijā gājuši bojā divi cilvēki; ļoti daudz cietušo

112
2016. gada 21. jūlijā 09:25 2016. gada 21. jūlijā 09:25
Vakar avārijās Latvijā gāja bojā divi, bet cieta vēl 29 cilvēki, kas ir ievērojami vairāk nekā parasti citās dienās.

Kā informēja Valsts policijā, vakar Riebiņu novada Sīļukalna pagastā no ceļa nobraukusi un apgāzusies automašīna "VW Bora". Negadījumā gāja bojā autovadītājs, 1962.gadā dzimis vīrietis.

Savukārt Ērgļu novada Sausnējas pagastā, uz ceļa Pļaviņas-Ērgļi, nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu "Subaru", nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Avārijā gāja bojā 1990.gadā dzimis vīrietis.

Avārijā cieta vēl trīs vīrieši - 1972.gadā dzimušam vīrietim mediķi medicīnisko palīdzību sniedza uz vietas, 1991.gadā dzimis vīrietis no izmeklēšanas medicīnas iestādē atteicās, bet 1994.gadā dzimis jaunietis ar traumām nogādāts slimnīcā.

Šī ceļu satiksmes negadījuma apstākļus policija vēl noskaidro.

Vakar Liepājā, Kūrmājas prospekta un Uliha ielas krustojumā, satiksmes autobusa vadītājam nācies strauji bremzēt, kā rezultātā krita 1934.gadā dzimusi pasažiere, kura nogādāta medicīnas iestādē. Kuldīgas slimnīcā sniegta medicīniskā palīdzība 1991.gadā dzimušai sievietei, kura kā pasažiere cieta avārijā, kad 1982.gadā dzimusi sieviete Pāvilostas novadā iebrauca grāvi ar automašīnu "Toyota".

Rīgā, Biķernieku un Lielvārdes ielas krustojumā, vakar saskrējās kravas auto DAF, kuru vadīja 1958.gadā dzimis vīrietis, vieglā automašīna VW, kuru vadīja 1984.gadā dzimis vīrietis, un "Audi", kuru vadīja 1982.gadā dzimis vīrietis. "Audi" vadītājs ar traumām nogādāts slimnīcā. Saulkrastu novadā uz Tallinas šosejas notika sadursme starp automašīnām "Škoda", kuru vadīja 1937.gadā dzimis vīrietis, un "Ford", kuru vadīja 1955.gadā dzimusi persona. Avārijā cieta "Škoda" pasažiere, 1935.gadā dzimusi sieviete, kura ar traumām nogādāta slimnīcā.

Tukuma novada Lestenes pagastā uz vietējās nozīmes ceļa 1976.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Honda" nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Autovadītājs ar traumām nogādāts slimnīcā.

Rīgā, Gārņu ielā, notika sadursme starp automašīnām "Opel", kuru vadīja 1946.gadā dzimis vīrietis, un "Peugeot", kuru vadīja 1981.gadā dzimusi sieviete. Avārijā cieta "Opel" vadītājs, kurš ar traumām nogādāts slimnīcā. Silciema un Murjāņu ielas krustojumā 1990.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu "Opel" izraisīja sadursmi ar "Audi", kuru vadīja 1984.gadā dzimusi sieviete, kura ar traumām nogādāta slimnīcā. Savukārt Biķernieku ielā notika sadursme starp automašīnām VW, kuru vadīja 1980.gadā dzimis vīrietis, un "Honda", kuru vadīja 1988.gadā dzimusi sieviete, kura nogādāta slimnīcā.

Vakar Ilūkstes novada Pilskalnes pagasta Vidiņos 1954.gadā dzimusi sieviete nenoskaidrotos apstākļos guvusi miesas bojājumus. Sieviete ar traumām nogādāta slimnīcā. Arī Rīgā, Lubānas ielā, 1983.gadā dzimis vīrietis nenoskaidrotos apstākļos guva miesas bojājumus un nogādāts slimnīcā.

Kopumā vakar Latvijā Valsts policija reģistrējusi 89 avārijas.


LETA / Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Eiropas Savienība grib būvēt superdatoru 2
Bīstams brīdis virs Maskavas: no Tallinas atlidojusi pasažieru lidmašīna sprīdi no sadursmes ar "Boeing" 21
Pēc Pasaules boksa supersērijas dalībnieka šausminošas traumas Zviedrijā domā aizliegt boksu 22
Pievienot komentāru