Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

"Cēsis 810" svētkos rekordliels tirdziņa dalībnieku skaits – 350

Novadu ziņas
2016. gada 21. jūlijā 18:58 2016. gada 21. jūlijā 18:58
Apaļajos svētkos, “Cēsis 810”, piedalīsies pēdējā desmitgadē rekordliels amatnieku, mājražotāju, kalēju, individuālo meistaru u.c. tirgotāju skaits – 350.

Ja pērn tirgotāju skaits bija 240, tad šogad to skaits kāpis par vairāk nekā 100. No kopējā tirgotāju skaita vairāk nekā 40 ir Cēsu uzņēmēji, kuri būs īpaši izcelti pārējo vidū ar uzrakstu “Cēsu uzņēmējs”.

Tirdziņš šogad paplašinājies – tas notiks Torņa ielā, Pils ielā, Lielajā skolas ielā, Baznīcas laukumā un Pils dārzā. Šogad tajā piedalās ļoti daudzi jaunie dizaineri un interesantu ēdienu tirgotāji.

Tirdziņa organizatori sola daudzus pārsteigumus – tirdziņš neaprobežosies tikai ar materiālo lietu iegādāšanos, bet varēs piedzīvot iepriekš nebijušas sajūtas dažādās atrakcijās un redzēt iepriekš neredzētas lietas, piemēram, 7D kinoteātris.

 

Kā ziņots, Cēsu 810 gadu jubilejas svētki šī gada 22.-24.jūlijā būs krāšņi un unikāli ar tradicionālās, modernās un gastronomiskās kultūras elementiem. Tas būs nacionāla mēroga kultūras pasākums, kura tapšanā roku varēs pielikt ikkatrs cēsnieks. Pilna programma pieejama novada mājaslapā www.cesis.lv

Pērn Cēsu svētkos viesojās lielākais apmeklētāju skaits kopš 2006.gada. Kopumā Cēsu 809.jubileju svinēja vairāk nekā 25 000 cilvēku. Paredzams, ka šogad šis skaitlis varētu būt krietni lielāks un pat dubultoties.

Cēsis dibinātas 1206.gadā un ir trešā vecākā pilsēta Latvijā.

Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Kreituse: "Sudraba apēda pati sevi" 68
Oligarham Andrim Šķēlem 60! Uzņēmēja un ekspolitiķa dzīve fotogrāfijās 93
"Mēs ķērām bērnus kā futbola bumbas" - video, kā ugunsdzēsēji no degošas ēkas izglāba bērnus 3
Pievienot komentāru