Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Apkrāptais vīrietis visvairāk bija sašutis par to, ka dāma nav pildījusi solījumu atsūtīt erotiska rakstura video, nevis nelikumīgi pārskaitījusi naudu.

Aiztur sievieti, kura intīmas sarakstes laikā no vīrieša izvilinājusi internetbankas datus 12

112
2016. gada 22. jūlijā 19:06 2016. gada 22. jūlijā 19:06
Valsts policija (VP) aizturējusi sievieti, kura intīmas sarakstes laikā no vīrieša izvilinājusi internetbankas datus un tos nelikumīgi izmantojusi.

Kā informē VP, tika saņemta informācija no kāda vīrieša par jaunu sievieti, kura nelikumīgi izmantojusi viņa internetbankas datus.

Tika noskaidrots, ka vīrietis ar aizdomās turēto dāmu sarakstījies kādā seksuāla rakstura portālā. Sieviete solījusi atsūtīt erotiska rakstura video un ieslēgt tiešsaistes saraksti, par to prasot uz viņas bankas kontu pārskaitīt konkrētu naudas summu. Sarakstes biedrs naudu uz viņas kontu pārskaitījis. Pēc tam sieviete palūgusi, lai vīrietis atsūta savus internetbankas datus, lai viņa varētu ieiet viņa bankas kontā un pati savām acīm pārliecināties, ka nauda tik tiešām ir pārskaitīta.

Vīrietis atklājis aizsargājamos bankas datus, taču dāma viņa uzticēšanos izmantojusi ļaunprātīgi. Veicot vairākus naudas pārskaitījumus, viņa no vīrieša bankas konta uz savu pārskaitījusi kopumā 180 eiro. Kā norāda policijā, tā nav visa nauda, kas bija kontā.

Apkrāptais vīrietis visvairāk bija sašutis par to, ka dāma nav pildījusi solījumu atsūtīt erotiska rakstura video, nevis nelikumīgi pārskaitījusi naudu.

Policisti noskaidroja sievietes personas datus un sāka viņas meklēšanu. Vakar, 21.jūlijā, Rīgas Teikas iecirkņa kriminālpolicija aizturēja aizdomās turēto 1993.gadā dzimušo meiteni. Noskaidrots, ka viņa iepriekš nav sodīta.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess par sveša finanšu instrumenta vai maksāšanas līdzekļa nelikumīgu izmantošanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.


LETA / Foto: Shutterstock

Citi šobrīd lasa

Lūgums palīdzēt! Kādreizējam Latvijas hokeja izlases galvenajam trenerim Vasiļjevam nopietnas veselības problēmas 72
"Mēs ķērām bērnus kā futbola bumbas" - video, kā ugunsdzēsēji no degošas ēkas izglāba bērnus 6
Par Kimas Vallas slepkavību dāņu uzņēmējam Madsenam pieprasīs mūža ieslodzījumu 8
Skatīt visus komentārus