Vietējā iedzīvotāja ziņo, ka ar šādu ainu pagalmā sastopas regulāri.

Māmiņa Solvita sašutusi - bērnu laukumiņu Purvciemā okupējuši dzērāji. FOTO 146

Sabiedrība
2016. gada 25. jūlijā 06:05 2016. gada 25. jūlijā 06:05
Rīdziniece Solvita ziņo par patiesi nožēlojamu skatu, kāds ik dienas paveras vietējo dzīvokļu māju iedzīvotājiem. Kundze sūdzas, ka pagalma bērnu rotaļu laukumā regulāri uz diendusu ierodas virkne dzērāju, kuri aizņem brīvo vietu uz soliņiem un atbaida pagalma bērnus.

Šāda problēma apsēdusi kādu spēļu laukumu Vaidavas ielā 9, Purvciemā. Fotogrāfijās vērojamā drūmā aina vietējiem esot ikdiena. Kā raksta pati Solvita, alkoholiķi zvilnēšanai šos soliņus iecienījuši jau sen. „Fotogrāfijas tapušas ap četriem pēcpusdienā. Soliņi, protams, ir kritiskā stāvoklī un sēdēšanai nepiemēroti, taču varbūt beidzot izlemt – nojaukt laukumu vai arī savest to kārtībā?” - tā Solvita. Viņasprāt, policijas uzdevums ir apsekot šo pagalmu un gādāt par kārtību.

Katrā pagalmā pa policistam novietot nevar

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) sabiedrisko attiecību nodaļas speciālists Toms Sadovskis, komentējot pagalmā valdošo situāciju, uzsver, ka policisti nevar izsekot visos Rīgas pagalmos notiekošajam: „Rīgas pašvaldības policija patrulē visos Rīgas mikrorajonos, taču ir jāatceras, ka pilnīgi visur policisti nevar būt. Tāpat arī nav iespējams katrā pagalmā novietot pa policistam, tādēļ ļoti svarīga ir arī iedzīvotāju iesaiste, proti, ziņošana”.

RPP informē, ka par šādām situācijām ir jāziņo, zvanot uz tālruņa numuru 110 vai uzrunājot RPP Rīgas pašvaldības mobilajā aplikācijā – tā par brīvu lejupielādējama itunes.apple.com, vai arī play.google.com.


Kasjauns.lv/Foto: aculiecinieka foto/sudzibas.lv

Citi šobrīd lasa

Miesīga meita zvērīgi nogalina PSRS hokeja leģendu Tolmačovu 15
Izmeklēšanai, kas ilga 10 gadus, pienācis gals: varētu pārtraukt meklēt britu meitenīti Madelēnu 16
37 gadu vecumā mirusi sieviete, kuru zināja kā pasaulē visresnāko 6
Skatīt visus komentārus