Agresīvā 33 gadus vecā sieviete aizturēta un nogādāta Valsts policijā.

Par atturēšanu braukt reibumā sieviete ar nazi savainojusi vīru un māti 2

Ziņas
2016. gada 26. jūlijā 19:42
Par atturēšanu braukt reibumā kāda sieviete Zolitūdē ar nazi savainojusi savu vīru un māti, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

RPP Zemgales pārvaldes darbinieki 22.jūlija vakarā devās uz izsaukumu Zolitūdē, Rostokas ielā, kur norisinājās ģimenes konflikts. Ierodoties notikuma vietā, kāpņu telpā kārtības sargi sastapta kādu kundzi ar asiņojošām rokām. Policijas darbinieki noskaidroja, ka sievietei uzbrukusi viņas meita, kura pēc uzbrukuma pametusi dzīvokli. Turpinot aptaujāt lieciniekus, noskaidrots, ka iepriekš tajā vakarā cietušās meita kopā ar savu vīru lietojusi alkoholu, taču vakara gaitā izcēlies konflikts, jo vīrs mēģinājis atturēt savu sievu no braukšanas reibumā.

Pēc cietušo teiktā, sieviete alkohola reibumā pēkšņi vēlējusies doties izbraucienā ar auto, taču viņas vīrs centies atturēt no šādas rīcības. Tas iereibušo sievieti sadusmojis, un viņa ar nazi uzbrukusi savam vīram. Tajā brīdī telpā ienākusi agresīvās sievietes māte, kura, iesaistoties ķīviņā, mēģinājusi neitralizēt savu meitu. Cīņas karstumā ievainojumus rokās guva gan uzbrucējas laulātais, gan viņas māte. Uzreiz pēc šī notikuma abi cietušie patvērušies pie kaimiņiem un izsaukuši operatīvos dienestus, taču meita pa to laiku dzīvokli pametusi.

Notikuma vietā pašvaldības policisti sagaidīja mediķus un Valsts policijas darbiniekus, bet pēc to ierašanās devās patruļā ar mērķi atrast agresīvo sievieti. Aptuveni divas stundas vēlāk kārtības sargi uz ielas pamanīja iespējamo vaininieci, un pēc identitātes pārbaudes policistu aizdomas apstiprinājās. Agresīvā 33 gadus vecā sieviete aizturēta un nogādāta Valsts policijā.

BNS/Foto: Edijs Pālens/LETA
Pievienot komentāru

Noteikti izlasi

  • Traģisku stāstu Rīgā kļūst arvien vairāk: cilvēkus met ārā no pašu dzīvokļiem 61
  • Divus mēnešus vecam bērnam zilumi un lauztas ribas. Tēvs esot pārāk cieši apskāvis 45
  • Palīdzēsim atrast! Deviņus gadus vecais Artūrs šovakar nepārnāca mājās 0