Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Neķītrajam makšķerniekam tagad nāksies skaidroties ar Valsts policiju.

Dīvainības Zaķusalā: makšķernieks uzklūp pārītim, pieprasa kopīgu dzimumaktu un piekauj sievieti 51

112
2016. gada 28. jūlijā 16:26 2016. gada 28. jūlijā 16:26
Trešdien Rīgas pašvaldības policisti steiguši uz Zaķusalu risināt konfliktu starp kādu pārīti un makšķernieku, kurš kļuvis agresīvs pēc tam, kad saņēmis atteikumu piedalīties dzimumaktā trijatā.

Likumsargi informē, ka, ierodoties notikuma vietā, policistiem pretī skrēja vīrietis, kurš kārtības sargiem paskaidroja, ka kāds neadekvāts vīrietis piekāvis viņa draudzeni.  

Netālu sastapta arī cietusī, kurai seja bija piepampusi un uz tās redzamas asinis. Sieviete pastāstīja, ka ar draugu atbraukusi vērot saulrietu, taču viņus iztraucējis netālu esošais makšķernieks. Vīrietis pienācis klāt un stāstījis, ka esot nofotografējis kā abi mīlnieki nodarbojoties ar dzimumaktu, pēc tam piedāvājis to veikt trijatā.

Cietušās draugs sadusmojies un atcirtis, ka dzimumakts netika veikts un bildes aicinājis izdzēst. Izcēlies konflikts, kā rezultātā sievietei nodarīti miesas bojājumi.

Policija netālu no notikuma vietas arī sastapa agresīvo makšķernieku. Veicot pārrunas ar iespējamo vainīgo, konstatēts, ka viņš ir manāmā alkohola reibumā. Makšķernieks bija agresīvi noskaņots un kārtības sargus provocēja uz konfliktu. Vīrieša aizturēšanā policistiem nācās pielietot rokudzelžus un spēku.  

Notikuma vietā ieradās mediķi, kuri, apskatot cietušo, nolēma viņu hospitalizēt, savukārt aizturētais nogādāts Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Kasjauns/lv / Foto: Rīgas pašvaldības policija

Citi šobrīd lasa

Ko dara pasaulē slavenākā sabiedrībās dāma, lai iemantotu sapņu figūru? 31
Baraks Obama prot romantiski pārsteigt. Lūk, kā viņš apsveicis sievu dzimšanas dienā 21
Luksusa viesnīca Īrijā atsaka nekaunīgai soctīklu zvaigznītei, kura pieprasīja bezmaksas brīvdienas 41
Skatīt visus komentārus