"Saskaņai" jūlijā bijis arī vislielākais popularitātes kāpums.

"Saskaņa" atkal kļuvusi par populārāko politisko spēku Latvijā 22

Politika
2016. gada 28. jūlijā 21:30 2016. gada 28. jūlijā 21:30
Politisko partiju popularitātes augšgalā atgriezusies "Saskaņa" un tai cieši seko Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), liecina "Latvijas faktu" jūlijā veiktā aptauja.

Par "Saskaņu" jūlijā būtu gatavi balsot 18,6% respondentu, un partijai starp pārējiem politiskajiem spēkiem ir vislielākais popularitātes pieaugums kopš jūnija, kad politisko spēku atbalstīja 14,4%, aptaujāto ZZS atbalstītāju skaits ir palielinājies līdz 18,2%, salīdzinot līdz 16,1% jūnijā.

Trešajā vietā ir nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK ar 7,1% atbalstu salīdzinājumā ar 6,6% popularitāti jūnijā. Tālāk seko "Vienotība" ar 6,1%, kas piedzīvojusi izmaiņas no 5,7% iepriekšējā mēnesī.

Deputāta Artusa Kaimiņa partija "KPV LV" piedzīvojusi kritumu uz 4,3% no 5,4% jūnijā. Latvijas Reģionu apvienībai reitings jūlijā palicis gandrīz nemainīgs - 2,1% - salīdzinājumā ar 2,2% iepriekšējā mēnesī, savukārt partijas "No sirds Latvijai" reitings paaugstinājies līdz 2,1% salīdzinājumā ar 1,2% jūnijā.

Latvijas Krievu savienības reitings jūlijā ir 1,3%, savukārt partijas "Vienoti Latvijai", "Latvijas attīstībai", "Gods kalpot mūsu Latvijai" un Jaunās konservatīvās partijas reitings katrai nepārsniedz 0,5%.

Samazinājies gan to cilvēku skaits, kas nepiedalīsies vēlēšanās - 9,4% jūlijā salīdzinājumā ar 13,9% jūnijā, gan arī neizlēmušo skaits - 29,3% jūlijā salīdzinājumā ar 31,9% jūnijā.

LETA/Foto: LETA

Citi šobrīd lasa

Uzmanies! Šīs ir 10 ceļošanai bīstamākās valstis pasaulē 17
Latviete Barselonā par mata tiesu izvairījusies no terorakta, arī šodien ielās valdot satraukums 26
Valdis Liepiņš izrāpies no elles - laiks klīnikā, ārstējot alkoholismu, bijusi skola
Skatīt visus komentārus