Rūdolfs jau pazudis ir vairākas stundas.

Saulkrastos panika. Bez vēsts pazudis divarpus gadus vecais Rūdolfs 93

112
2016. gada 28. jūlijā 23:05 2016. gada 28. jūlijā 23:05
Saulkrastos no dārzkopības kooperatīva "VEF-Biķernieki" pazudis divarpus gadus vecs zēns – notiek meklēšanas pasākumi, savā Facebook.com kontā ziņo Valsts policija.

Valsts policija saņēmusi informāciju, ka Saulkrastos, dārzkopības kooperatīvā “VEF-Biķernieki” no kādas dārza mājas teritorijas aizgājis nepilnus trīs gadus vecs zēns vārdā Rūdolfs, kura atrašanās vieta šobrīd nav zināma.

Policija lūdz nekavējoties ziņot, ja kāds attiecīgās teritorijas apkaimē sastop vai ir redzējis bērnu, kuram līdzi nav bijuši pieaugušie. Šobrīd meklēšanā gan kooperatīvu teritorijā, gan tuvējā mežā ir iesaistīti vairāku dienestu darbinieki,tajā skaitā kinologi, kā arī organizācijas bezvests.lv pārstāvji. Meklēšanai piesaistīts arī NBS helikopters.

Šobrīd meklēšanā gan kooperatīvu teritorijā, gan tuvējā mežā ir iesaistīti vairāku dienestu darbinieki,tajā skaitā kinologi, kā arī organizācijas Bezvests.lv pārstāvji.

Rūdolfam ir gaiši mati, viņš bija ģērbies rūtainā kreklā  (zils ar baltu) un baltos šortos (sānos zila un sarkana svītra), kājās pelēkas sandales un zaļas zeķes. Puisēns latviski saprot, bet nerunā.

Kā ziņo policija, meklēšanā iesaistījušies arī aptuveni 200 brīvprātīgo.

Kasjauns.lv/Foto: Valsts policija

Citi šobrīd lasa

Šī sieviete par apģērbu netērē vairāk kā 5 dolārus. Nekad! 20
Unikālā operācijā Austrumu slimnīca izglābj 25 gadus vecu jauno māmiņu no rokas amputācijas 15
Foto: ieskaties, kā būvē jūru un okeānu milzi - lielāko kruīza kuģi pasaulē 3
Skatīt visus komentārus