Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Nu, kā var tā neiet?! Vijai Kilblokai atkal "iegrābiens". Šoreiz sanācis nopirkt tēju, kurā tējas pārāk maz.

Uzņēmējai Kilblokai atkal neveicas - piekrāpta pati savā grāmatnīcā! FOTO 91

Sabiedrība
2016. gada 29. jūlijā 18:20 2016. gada 29. jūlijā 18:20
Pazīstamā grāmatizdevēja Vija Kilbloka, kurai regulāri gadās nelāgi precedenti ar kulināriem pirkumiem, atkal "iegrābusies". Informāciju par skādi Kilbloka uz karstām pēdām publiskojusi sociālajā tīklā "Facebook". Šoreiz neraža gadījusies viņas pašas grāmatnīcu tīkla veikaliņā.

Pievienojot fotogrāfijas, Vijas kundze norāda arī savu emocionālo stāvokli pēc tam, kad kārotā citrusu zaļā tēja nopirkta un atvērta. Uzņēmēja pagalam vīlusies raksta:

"Šitā mani piekrāpt! Un vēl kur, - pati savā grāmatnīcā apkrāpos! Nopirku tēju! Lielu līdz malām pilnu trauku! Vāciņš caurspīdīgs, lai labumu, kas gandrīz malām pāri birst, var redzēt! Bet, izrādās, tas tāds acu māns vien ir! Jo ir vēl otrs caurspīdīgs vāciņš puscentimetru zemāk, un tad nāk pustukša ar gaisu uzpūsta neliela tējas paciņa pašā lielās kārbas dibenā! Tagad nevaru saprast, kas man ir - pustukšīts vai gandrīz iztukšīts! Teikšu, lai tās šmaucīgās tējas kārbas no grāmatnīcām sūta vien atpakaļ piegādātājam," pukojas Kilbloka.

Kā zināms, Vija Kilbloka pašmāju uzņēmēju starpā īpaši izceļas ar dažādu nejēdzību publiskošanu un nopēlumu. Te viņai "Sky" lielveikalā sanācis nopirkt iepelējušu aknu pastēti, te nācies izmest putru, ko vārījusi savam sunim no tirgū pirktajām gaļīgajām lašu asakām, savukārt 2014. gada novembrī viņa neslēpa savu sašutumu par „murgu konservu kārbā”. Viņa bija nopirkusi kompānijas „Northland” ražotos konservus „Brētliņas tomātu mērcē”. Substance, ko viņa ieraudzīja konservos, it nemaz nerosināja apetīti.

Norādot uz dažādām ēdamām un arī neēdamām nejēdzībām, Kilblokas kundzei sanāk arī mainīt lietas. Tā, piemēram, jau minētajā lielveikalā pirms dažiem mēnešiem "pazuda" iepirkumu groziņi - klienti bija spiesti lietot lielos iepirkumu ratus pat tad, ja pirkumi vien kādi četri. Pēc tam, kad Kilbloka sacēla ažiotāžu, groziņi "Sky" klientu ērtībām drīz vien atgriezās. Tātad varam būt droši, ka "krāpnieciskās" tējas no "Zvaigzne ABC" grāmatnīcām tiks aizmēztas prom uz neatgriešanos, lai līdzīgu nepatīkamu pārsteigumu nepiedzīvotu citi pircēji.


Kasjauns.lv/Foto: Facebook/ Ieva Lūka/LETA

Citi šobrīd lasa

Toma Džonsa dēls ir bezpajumtnieks. Naudu viņam nevajag, tikai tēva mīlestību, kamēr nav par vēlu 26
Tramps dēkas laikā pornozvaigznei stāstījis, ka viņa esot līdzīga paša meitai Ivankai 24
Pāvilostā pāris metrus no jūras krasta uzbūvēto māju tiesā atzīst par kuģi 32
Skatīt visus komentārus