Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Zēnu, kurš sēdējis mežā zem koka un raudājis, atradusi Nacionālo bruņoto spēku seržanta Edgara Stumbra vadīta karavīru grupa.

Veselības problēmas mazajam Rūdolfam nav konstatētas; viņš ar vecākiem atstāj slimnīcu 1

112
2016. gada 29. jūlijā 20:46 2016. gada 29. jūlijā 20:46
Būtiskas veselības problēmas mazajam Rūdolfam, kurš vairāk nekā 12 stundas naktī uz piektdienu bija pazudis mežā Saulkrastos, nav konstatētas, pavēstīja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Daiga Rauba.

Viņa skaidroja, ka ārsti veica bērna apskati un, nekonstatējot būtiskas veselības problēmas, nolēma, ka Rūdolfs jau šodien var doties mājup kopā ar vecākiem.

Jau vēstīts, ka Saulkrastos atrastais mazais zēns Rūdolfs nogādāts Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā novērošanai. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša aģentūrai BNS stāstīja, ka bērna stāvoklis ir stabils un viņš jūtas labi, tomēr mediķi izlēmuši nogādāt zēnu slimnīcā, lai būtu iespējams novērot viņa veselības stāvokli.

Meklēšanā iesaistītie sociālajos tīklos bija norādījuši, ka Rūdolfs bijis kukaiņu - odu un ērču sakosts. Bukša šo informāciju neapstiprināja, bet norādīja, ka "tas nebūtu brīnums, jo bērns ir pavadījis nakti mežā". Viņa uzsvēra, ka zēns pēc atrašanas uzreiz dabūjis padzerties ūdeni un viņa kopējais stāvoklis ir stabils.

Rūdolfs piektdienas pusdienlaikā tika atrasts 1,5 kilometra attālumā no pazušanas vietas. Saulkrastu pašvaldības policijas priekšsēdētājs Inārs Zaharāns pastāstīja, ka atrastais zēns ir vesels un bez kādiem miesas bojājumiem. Meklētāji viņu atraduši netālu no pazušanas vietas.

Informācija par zēna atrašanu parādījās neilgi pēc plkst.12. Vēlāk arī Valsts policija oficiāli apstiprināja, ka zēns ir atrasts. Zēnu, kurš sēdējis mežā zem koka un raudājis, atradusi Nacionālo bruņoto spēku (NBS) seržanta Edgara Stumbra vadīta karavīru grupa. Vizuāli zēna veselības stāvoklis neesot bijis kritisks, taču viņš nekavējoties nodots mediķu aprūpē.

Valsts policija izsaka pateicību visiem dienestiem un brīvprātīgajiem, kas piedalījās un palīdzēja meklēšanā un zēna atrašanā.

Kā ziņots, Saulkrastos pazudušā nepilnus trīs gadus vecā Rūdolfa meklēšanā bija iesaistīti bija aptuveni 500 cilvēki. Tai skaitā pārstāvji no Valsts policijas, Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un zemessardzes, kā arī brīvprātīgie.

Saulkrastos pazudušā bērna meklēšanā piektdien tika iesaistīti 87 Nacionālo bruņoto spēku (NBS) 2.Kājnieku bataljona, Zemessardzes 19.Nodrošinājuma bataljona un NBS Apmācību rotas karavīri. Tāpat meklēšanās piedalījās arī Militārās policijas darbinieki un NBS helikopters. Savukārt ceturtdien bērnu meklēja vairāki desmiti Zemessargu.

Bērns pazuda ceturtdienas vakarā, Saulkrastu dārzkopības kooperatīva "VEF-Biķernieki" teritorijā.
 

BNS / Foto: Facebook/Ieva Čīka/LETA

Citi šobrīd lasa

Kosmetoloģes padoms par mazgāšanos ziemā: "Dušā ir jāiet, cik vien reti iespējams" 7
Sarkanais paklājs un ovācijas. Filmas “Nameja gredzens” pirmizrādē ierodas pats Namejs! 36
Feisbukā publicēts selfijs palīdz atklāt 18 gadus vecas meitenes slepkavību 2
Pievienot komentāru