Mazā Rūdolfa tētis Normunds pēc dēla atrašanas nespēja valdīt asaras.

Saulkrastos pazudušā puisīša vecāki pateicas un meklē labo karavīru, kurš Rūdolfam uzvilka vilnas zeķes 73

Ziņas
2016. gada 31. jūlijā 18:09
Saulkrastu novadā nakti mežā pavadījušā nepilnus trīs gadus vecā Rūdolfa vecāki pateicas cilvēkiem par sniegto atbalstu.

Šodien izplatītājā vēstulē viņi pateicas visiem, kas bija ar kopā ar viņiem gan sirdī, gan lūgšanās, gan esot līdzās. Viņi pateicas tiem, kuri organizēja meklēšanu, kuri piedalījās meklēšanā, kuri atbalstīja, vārīja tēju un gatavojot sviestmaizes pārgurušajiem meklētājiem.

Viņi atzīst, ka neviens paldies nespēj atlīdzināt tās pūles un atbalstu, ko cilvēki sniedza. Rūdolfa vecāki atzīst, ka šobrīd ir ļoti pateicīgi, laimīgi un priecīgi.

Pie Rūdolfa esot palikušas kāda karavīra vilnas zeķes, kuras karavīrs uzvilka bērnam kājās pēc atrašanas. Rūdolfs gribot tās atdot atpakaļ, taču ja tas neizdosies, tas tās tiks glabātas par mīļu un laimīgu atmiņu, uzsver izglābtā bērna vecāki.

LETA jau ziņoja, ka divus gadus un astoņus mēnešus vecais Rūdolfs pazuda ceturtdien vakarā no kādas dārza mājas teritorijas Saulkrastos, dārzkopības kooperatīvā "VEF-Biķernieki".

Zēna meklēšanā iesaistījās gan policija, gan armija un zemessargi, gan arī simtiem brīvprātīgo - atrašanas brīdī Rūdolfu meklēja ap 700 cilvēku.

Piektdien ap plkst.12 bērns tika atrasts aptuveni pusotra kilometra attālumā no pazušanas vietas. Kad Rūdolfu atrada Nacionālo bruņoto spēku karavīrs, puisēns sēdēja mežā zem koka un raudāja.

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārsti zēnam būtiskas veselības problēmas nekonstatēja un atlaida mājās.

 

Atrod mazo Rūdolfu
LETA/Foto: Ekrānuzņēmums no video, Ieva Čīka/LETA, bezvests.lv

Izlasi

Sists, vajāts, sodīts jeb - viņš ir atbildīgs par simtiem grafiti zīmējumu Rīgā 60
Maligina kabinetā - auto un benzīntanks. Viens no Latvijas turīgākajiem cilvēkiem izrāda savu interjeru 26
Spītējot lietum, vairāki simti motobraucēju pierūcina Rīgu 19
Skatīt visus komentārus