Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Ugunsgrēka dzēšanas darbus apgrūtināja tas, ka ēkā atradās vairāki gāzes baloni, kurus vajadzēja atrast, atdzesēt un iznest ārpus bīstamās zonas.

Andrejostā nodegušās kafejnīcas vietā šorīt paveras baisa aina. FOTO 20

112
2016. gada 1. augustā 12:15 2016. gada 1. augustā 12:15
Šonakt Rīgā, Eksporta ielā, kafejnīcā, kas iekārtota divstāvu autobusā, bija izcēlies ugunsgrēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Viktorija Gribuste.

Kā noskaidroja aģentūra LETA, ugunsgrēks izcēlies kafejnīcā "Ticket to Heaven", kas atrodas Rīgā, Eksporta ielā 1a.

Kafejnīcas pārstāvji teica, ka patlaban nekāda sīkāka informācija saistībā ar ugunsgrēku viņiem nav pieejama, kā arī atklāja, ka kafejnīca "Ticket to Heaven" nav bijusi apdrošināta.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg divstāvu autobuss, kurā iekārtota kafejnīca, kā arī tai blakus esošā terase 80 kvadrātmetru platībā un vienstāvu darbnīca 100 kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēka dzēšanas darbus apgrūtināja tas, ka ēkā atradās vairāki gāzes baloni, kurus vajadzēja atrast, atdzesēt un iznest ārpus bīstamās zonas.

 

Liesmu izplatība tika ierobežota šorīt plkst.3.50.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, kafejnīcu "Ticket to Heaven" pārvalda SIA "No Tears no Food", kas pārvalda arī grilbāru "Soviet Story". Uzņēmums 2014.gadā apgrozīja 61 231 eiro un cieta zaudējumus 22 213 eiro apmērā. SIA "No Tears no Food" dibināta 2011.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2845 eiro. "No Tears no Food" vienīgā īpašniece ir Skaidrīte Pupiņa.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

No "Tallink" prāmja pie Kolkas pār bortu pārlēcis 23 gadus vecs jaunietis 113
Bīstams brīdis virs Maskavas: no Tallinas atlidojusi pasažieru lidmašīna sprīdi no sadursmes ar "Boeing" 21
Svētdienas vakarā Liepājā fiksēts šoziem lielākais sals 5
Skatīt visus komentārus