5 Foto
Ugunsgrēka dzēšanas darbus apgrūtināja tas, ka ēkā atradās vairāki gāzes baloni, kurus vajadzēja atrast, atdzesēt un iznest ārpus bīstamās zonas.

Andrejostā nodegušās kafejnīcas vietā šorīt paveras baisa aina. FOTO 20

Ziņas
2016. gada 1. augustā 12:15
Šonakt Rīgā, Eksporta ielā, kafejnīcā, kas iekārtota divstāvu autobusā, bija izcēlies ugunsgrēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Viktorija Gribuste.

Kā noskaidroja aģentūra LETA, ugunsgrēks izcēlies kafejnīcā "Ticket to Heaven", kas atrodas Rīgā, Eksporta ielā 1a.

Kafejnīcas pārstāvji teica, ka patlaban nekāda sīkāka informācija saistībā ar ugunsgrēku viņiem nav pieejama, kā arī atklāja, ka kafejnīca "Ticket to Heaven" nav bijusi apdrošināta.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg divstāvu autobuss, kurā iekārtota kafejnīca, kā arī tai blakus esošā terase 80 kvadrātmetru platībā un vienstāvu darbnīca 100 kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēka dzēšanas darbus apgrūtināja tas, ka ēkā atradās vairāki gāzes baloni, kurus vajadzēja atrast, atdzesēt un iznest ārpus bīstamās zonas.

 

Liesmu izplatība tika ierobežota šorīt plkst.3.50.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, kafejnīcu "Ticket to Heaven" pārvalda SIA "No Tears no Food", kas pārvalda arī grilbāru "Soviet Story". Uzņēmums 2014.gadā apgrozīja 61 231 eiro un cieta zaudējumus 22 213 eiro apmērā. SIA "No Tears no Food" dibināta 2011.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2845 eiro. "No Tears no Food" vienīgā īpašniece ir Skaidrīte Pupiņa.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Vai latvieši ir tumsoņas? Tīmeklī populārs kļūst stāsts par sikhu tūrista baiso pieredzi Rīgā 174
  • Izmeklēšana noslepkavotā Egila lietā pabeigta. Policijā atklāj liktenīgās dienas apstākļus 28
  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 98