18 gadus vecais jaunietis braucis bez atbilstošas vadītāja apliecības.

Pārgalvīgs jaunietis ar paštaisītu mopēdu bēg no policijas un avarē. VIDEO 3

112
2016. gada 1. augustā 14:37
28. jūlija naktī Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki, patrulējot Vecmīlgrāvī, pamanīja mopēdu, kuram diennakts tumšajā laikā nebija ieslēgta neviena no apgaismes ierīcēm. Policijas darbinieki ieslēdza bākugunis un pa skaļruni deva rīkojumu šoferim apturēt mopēdu, taču tā vadītājs strauji palielināja ātrumu un uzsāka bēgšanu, informē Rīgas pašvaldības policija.

Dzenoties pakaļ pārgalvīgajam mopēda vadītājam, vairākkārtīgi dots rīkojums apstāties, taču tā vadītājs nereaģēja un centās nogriezties uz dzelzceļa sliedēm, kur ar automašīnu nav iespējams izbraukt, taču neveiksmīgi. Jaunietis nenovaldīja stūri, ietriecās vienā no ceļa zīmēm, pēc kā pielēca kājās un centās iedarbināt motoru, taču policijas darbinieks paspēja pieskriet pie pārkāpēja un viņu aizturēja. Vadītājs negadījumā nebija guvis miesas bojājumus.

Pārbaudot vadītāja datus, noskaidrots, ka viņš ir 18 gadus vecs jaunietis un viņam nav atbilstošas vadītāja apliecības. Savukārt pārbaudot transportlīdzekļa datus, noskaidrots, ka tas aprīkots ar cita spēkrata numura zīmi. Aizturētais pastāstīja, ka mopēdu izgatavojis pats, saliekot detaļas no citiem mopēdiem un motocikliem, jaunais vadītājs teica, ka tādēļ arī nav reģistrējis savu braucamrīku.

Izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma darbu adresē.

Kasjauns.lv / Foto: ekrānuzņēmums no video

Izlasi

Daugavpils "Svetka kandidat" uzmirdz ar jaunu hitu līganos ritmos 25
Rīgā uz ielas ļaundare hipnotizē cilvēkus; biedē ar šausmām un izmāna naudu 31
Orlando Blūma bijusī sieva apprecas ar miljardieri
Pievienot komentāru