Zēns, kuru centās ievilkt mašīnā, bija pārbijies un raudāja.

Torņakalnā iereibis vīrietis mašīnā centies ievilkt mazgadīgus zēnus 18

Ziņas
2016. gada 2. augustā 11:05
Rīgā pagājušajā nedēļā aizturēts kāds iereibis vīrietis, kurš pārbiedējis divus mazgadīgus zēnus, viņus mēģinot ievilkt automašīnā, informēja Rīgas Pašvaldības policija.

Policija sākotnēji saņēma informāciju, ka Torņakalnā kāds mazgadīgais esot apzadzis vīrieti. Pēc neilga brīža dežūrdaļas darbinieki saņēma zvanu vēl no kāda aculiecinieka, kurš policijas darbiniekiem sniedza pavisam citādu informāciju, proti, kāds iereibis vīrietis ar varu turot divus zēnus, kuri sauc pēc palīdzības.

Ierodoties notikuma vietā, sastapts viens no izsaucējiem, kurš pastāstīja, ka esot redzējis, kā vīrietis rāvis divus zēnus aiz rokām un vienu no viņiem mēģinājis ievilkt mašīnā. Otram zēnam izdevies izrauties no vīrieša tvēriena. Policijas ierašanās brīdī notikuma vietā jau bija ieradusies cietušā zēna māte, kura apstiprināja aculiecinieka teikto. Savukārt zēns, kuru centās ievilkt mašīnā, bija pārbijies un raudāja. Par notikušo informēta arī otra bērna māte.

Savukārt no paša vaininieka, kurš, kā vēlāk konstatēts, bijis sākotnējais policijas izsaucējs, noskaidrots, ka bērni gājuši garām viņa automašīnai un viņam licies, ka viņi grib kaut ko nozagt.

Pārrunu laikā no vīrieša bija jūtama alkoholam raksturīgā smaka. Notikuma vietā zādzības fakts neapstiprinājās, tāpat noskaidrots, ka gar vīrieša automašīnu ložņājuši pavisam citi bērni. Vīrietis savas rīcības motīvus izskaidrot nevarēja. 51 gadu vecais vīrietis aizturēts un kopā ar cietušajiem nogādāts Valsts policijā.

LETA / Foto: Evija Trifanova/LETA
Skatīt visus komentārus

Noteikti izlasi

  • Kāpēc lietuviešu puisis nošāva savu ģimeni? Viņa klasesbiedrene atklāj iespējamos cēloņus 116
  • Kā viena muļķīga universitātes darbinieku nolaidība izpostīja jaunas sievietes dzīvi 8
  • Triju meitu mātes lūdz atsākt izmeklēšanu pret, viņuprāt, netiklu sporta treneri 25