Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X

Festivālā "Laba daba" uzstāsies "Die Krupps" no Vācijas

Kultūra
2016. gada 5. augustā 09:15 2016. gada 5. augustā 09:15
No 5. līdz 7. augustam notiekošajā starptautiskajā mūzikas festivālā „Laba daba” uzstāsies vieni no EBM mūzikas spilgtākajiem pārstāvjiem – apvienība „Die Krupps” no Vācijas.

1980. gadā izveidotā apvienība „Die Krupps” savu nosaukumu aizguvusi no Krupu (Krupp) dinastijas – ievērojamākajiem pirmskara industriālās metalurģijas biznesa magnātiem Vācijā un kā būtisku ietekmi min arī leģendāro Lučino Viskonti (Luchino Visconti) 1969. gada filmu „The Damned”.

Grupa ir leģendāro vācu mūzikas apvienību „Einstuerzende Neubauten”, „Kraftwerk” un angļu „Throbbing Gristle” laikabiedri un savulaik palīdzējuši definēt „Kraftwerk” aizsākto EBM, jeb Electronic Body Music, jo īpaši kā spilgtu žanra piemēru minot „Die Krupps” dziesmu „Augenblick”.

„Die Krupps” daiļradē saklausāmas ievērojamas industriālās mūzikas ietekmes un grupa pazīstama ar to, ka savās dziesmās izmanto ne tikai sintezatorus, bet arī īpaši konstruētas metāla perkusijas, kuras, protams, tiks īpaši transportētas un izmantotas arī šīgada festivāla "Laba daba" koncertā.

Lai gan „Die Krupps” Latvijā ieradīsies taisnā ceļā Vācijas lielākā smagās mūzikas festivāla „Wacken”, grupas mūzika ir pietiekami daudzpusīga, lai lieliski iederētos "Laba daba" gaisotnē.

Starptautiskajam mūzikas festivālam Laba Daba šis būs jau astotais norises gads. Bet Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā „Ratnieki” Līgatnes pagasta Ratniekos, tas notiks septīto reizi. Biļetes uz festivālu pieejamas visās „Biļešu serviss” kasēs, kā arī interneta vietnē www.bilesuserviss.lv . Savukārt ar atlaidi tās iegādājamas klubos „Nabaklab” un „Autentika”.


Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Aivis Freidenfelds cīnās un ir pilns apņēmības uzveikt smagu slimību
Juriste Olsena saka: ja nāktos saslimt ar vēzi, viņa emigrētu. To pašu darītu draugi un paziņas 76
Blogeris Jaroslavs priecē ar sevišķi pikantu bildīti - dupsi apaļu kā pilnmēness 15
Pievienot komentāru