Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Iespējamais ZZS līderis Rīgas pašvaldības vēlēšanās Askolds Kļaviņš.

Izskanējušas versijas, ko valdības koalīcijas partijas varētu virzīt uz Rīgas mēra krēslu 42

Politika
2016. gada 5. augustā 22:49 2016. gada 5. augustā 22:49
Valdības koalīcijas partijas, gatavojoties pēc gada gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, līderus Rīgas domes vēlēšanām pārsvarā meklē starp ministriem un Saeimas deputātiem, vēsta LTV.

Zaļo un zemnieku savienība līdz šim kā reālāko saraksta līderi esot izskatījusi nesen par Saeimas deputātu kļuvušo, iepriekš ilggadējo Rīgas domes ierēdni Askoldu Kļaviņu.

Arī "Visu Latvijai"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK saraksta līderus meklējot starp Saeimas deputātiem un ministriem, un pašlaik reālākie kandidāti esot deputāti Rihards Kols un Romāns Naudiņš.

"Vienotībā" kā iespējamie saraksta līderi esot izskatīti Saeimas deputāts un partijas priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns, kā arī deputāti Hosams abu Meri un Vilnis Ķirsis.

Visas partijas uzsver, ka lēmumi par sarakstu līderiem vēl nav pieņemti un diskusijas turpinās.

Vienīgās partijas, kas jau izvirzījušas savu Rīgas mēra amata kandidātu, ir "Saskaņa" un "Gods kalpot Rīgai", kas arī nākamgad startēs vienā sarakstā ar Nilu Ušakovu priekšgalā.

Nākamgad 3.jūnijā Latvijā notiks pašvaldību vēlēšanas, kurās būs jāievēl deviņu republikas pilsētu un 110 novadu domju deputāti.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA

Citi šobrīd lasa

Aivis Freidenfelds cīnās un ir pilns apņēmības uzveikt smagu slimību
Liepnieks Kaimiņa uzvedību nosauc par agresīvu un vulgāru 40
Dainis Dukurs skaidro, kāpēc Martinam tika atņemts Pasaules kausa uzvarētāja tituls 3
Skatīt visus komentārus