Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv X
Aktrise Maija Doveika (no kreisās) sveic pagājušās sezonas labāko aktrisi Agnesi Cīruli un pasniedz tradicionālo teātra balvu - Elzas Radziņas kulonu par līgavas lomu izrādē "Asins kāzas" un Deas lomu izrādē "Cilvēks, kas smejas".

Nacionālā teātra aktieri svin teātra sezonas atklāšanu. FOTO 18

Kultūra
2016. gada 8. augustā 15:13 2016. gada 8. augustā 15:13
Latvijas Nacionālā teātra aktieri un darbinieki šodien pulcējās svinīgajā teātra sezonas atklāšanas pasākumā, kurā tika pasniegtas jau tradicionālās teātra balvas - Veltas Līnes un Kārļa Sebra gredzeni, Elzas Radziņas kulons, kā arī godināti pagājušās sezonas noslogotākie aktieri un labākie tehniskie darbinieki.

Latvijas Nacionālajā teātrī šodien svinīgās sezonas atklāšanas sanāksmē pasniegtas tradicionālās teātra balvas, un Elzas Radziņas kulonu saņēma pagājušās sezonas labākā aktrise Agnese Cīrule, savukārt Kārļa Sebra gredzens tika pagājušās sezonas labākajam aktierim Uldim Anžem.

Cīrule Radziņas kulonu saņēma par līgavas lomu izrādē "Asins kāzas" un Deas lomu izrādē "Cilvēks, kas smejas", savukārt Anžem Sebra gredzens ticis par Lāčplēša lomu izrādē "Uguns un nakts". Par spožu atgriešanos teātra profesijā īpaša atzinība tika Valdim Lūriņam par Andrē lomu izrādē "Ak, tētīt...". Savukārt Veltas Līnes ceļojošā balva Antas Klints gredzens - par spilgtāko mīlētājas lomu aizvadītajā sezonā - tika Evijai Skultei par Ebijas lomu izrādē "Mīla zem gobām". Savukārt aizvadītās sezonas Gada izrādes balva tikusi Lielajā zālē iestudētajai "Uguns un nakts" - režisors Viesturs Kairišs, bet mazajos laukumos izrādei "Zēns" - režisors Elmārs Seņkovs. Aizvadītās sezonas nodarbinātākie aktieri ir Līga Zeļģe, Agnese Cīrule, kā arī Kaspars Aniņš. Tikmēr aizvadītās sezonas labākie tehniskie darbinieki - grāmatvede Inga Brasliņa, videomāksliniece Linda Ģībiete, skaņotājs Jānis Lide, kā arī butafors Aigars Tafkins.

Kasjauns.lv / LETA, Foto: Evija Trifanova / LETA

Citi šobrīd lasa

Ko dara pasaulē slavenākā sabiedrībās dāma, lai iemantotu sapņu figūru? 31
Ko stjuarti tev nestāsta? Aviokompānijas darbiniece atklāj šokējošas lietas par notiekošo lidojumos 63
VIDEO: Sievietei ar mazuli gandrīz uzkrīt nolūzis koks 1
Tēmas: Līga Zeļģe
Skatīt visus komentārus