Visbiežākās darbības, ko veic mājas lapas apmeklētāji ir pieteikšanās Rīdzinieka kartei un elektroniskā pieteikšanās vizītei uz klientu apkalpošanas centriem.

"Rīgas satiksmes" klientiem ir interese par jauno Rīdzinieka kartes mājas lapu 3

Runā Rīga
2016. gada 9. augustā 15:48 2016. gada 9. augustā 15:48
“Rīgas satiksmes” mājas lapā jūlijā veiktā aptauja liecina, ka rīdzinieki ir izrādījuši interesi par jauno mājas lapu www.ridziniekakarte.lv, kas paredzēta esošajiem un topošajiem Rīdzinieka kartes lietotājiem. Par ko liecina arī majas lapas apmeklējuma statistika, jo mēneša laikā to ir apmeklējuši vairāk nekā 16 000 lietotāju.

Mājās lapas slēgto sadaļu ir apmeklējuši 39% aptaujāto respondentu, kā arī viņi plāno turpmāk tur iegādāties braukšanas biļetes un papildināt e-maciņu, un apskatīt aktuālos piedāvājumus Rīdzinieka kartes īpašniekiem. 35% norādīja, ka mājas lapu nav apmeklējuši, jo viņi nav noformējuši Rīdzinieka karti. 25% respondentu iepriekš nebija dzirdējuši par šādu mājas lapu, bet 6% ir apmeklējuši publiski pieejamo sadaļu, kā arī drīzumā plāno sev noformēt Rīdzinieka karti. Pavisam aptaujā piedalījās 735 mājas lapas apmeklētāji.

Kā liecina Rīdzinieka kartes mājas lapas statistikas dati, visbiežākās darbības, ko veic mājas lapas apmeklētāji ir pieteikšanās Rīdzinieka kartei un elektroniskā pieteikšanās vizītei uz klientu apkalpošanas centriem. Tāpat cilvēki mēdz apskatīt arī mājas lapas sadaļu “Piedāvājumi”, kur var redzēt atlaides, kas pienākas Rīdzinieka kartes īpašniekiem.

“Rīgas satiksme” atgādina, ka no 1.jūlija pieejama Rīdzinieka kartes mājas lapa www.ridziniekakarte.lv, kurā iespējams apskatīt Rīdzinieka kartes funkcijas, priekšrocības, kā arī pieteikties kartei, jā tā vēl netiek izmantota. Mājas lapā ir pieejama arī slēgtā sadaļa, tiem klientiem, kuri jau ir noformējuši Rīdzinieka karti. Tur iespējams papildināt e-maciņu norēķiniem autostāvvietās, nopirkt biļetes un apskatīt darījumu vēsturi.


Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību

Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

Krāšņā ceremonijā apprecējies aviokatastrofu pārcietušais "Chapecoense" vārtsargs 6
Šveices policija izmeklē uzbrukumu ar cirvi: kas zināms par Latvijas pilsoni, kurš tajā vainojams? 40
Baisos apstākļos atrastie latviešu vergi ar dzīvi Anglijā ir apmierināti un atpakaļ uz mājām pat netaisās 41
Pievienot komentāru